Футбол України 24 Липня, 18:48 719
Тарас Степаненко: «Слабка підтримка на матчах чемпіонату - проблема не тільки «Шахтаря»» | 19-27
Гравець «Шахтаря» прокоментував перемогу над «Зіркою» та поділився очікуваннями від зустрічі з «Янг Бойз».
«Важко сказати, все-таки «Зірка» - команда не такого рівня, як «Янг Бойз». Хлопці тільки вийшли в Прем'єр-лігу, ще й перший матч на виїзді проти «Шахтаря». Звичайно, їм було важко грати. Ми сьогодні повністю контролювали гру, хоча іноді припускалися деяких помилок. У перерві Містер попросив збільшити темп гри, незважаючи на комфортний рахунок. У другому таймі почали грати краще, більше комбінувати, могли забити більше одного м'яча. Але головне, що ми перемогли, тепер можна з хорошим настроєм готуватися до Ліги чемпіонів.

Чи пригнічує кількість глядачів на трибунах? В принципі, ми вже звикли. Два роки граємо тут, ми не є рідною командою для глядачів, тому підтримка на матчах чемпіонату слабка, з цим нічого не поробиш. Це проблема не тільки «Шахтаря», відвідуваність в цілому істотно впала. Але на Лізі чемпіонів нас добре підтримують», - цитує Степаненка Sport.ua.