Гол Сергія Сидорчука визнано найкращим у 17-му турі УПЛ!

Динамо Київ 2 Грудня, 14:03 1349
Гол Сергія Сидорчука визнано найкращим у 17-му турі УПЛ! | 19-27
У цьому сезоні опорний півзахисник «Динамо» Сергій Сидорчук досяг значного прогресу.

Підмінивши у важкий для команди період травмованого Дениса Гармаша, Сергій значно додав у плані командної гри та взаємодії з партнерами. У матчі 17-го туру він продемонстрував також і яскраві індивідуальні якості.

У домашньому поєдинку «біло-синіх» із «Говерлою» за рахунку 2:0 на користь «Динамо» Сидорчук забив чудовий гол на 83-й хвилині зустрічі.

Під час швидкої атаки лівим флангом Сергій зіграв у стінку з Мбокані та в дотик правою ногою ефектно підсік м'яча, перекинувши сферу через голкіпера гостей, який вийшов із воріт.

За вибором всеукраїнської аудиторії каналу «2+2», цей гол став найкрасивішим не лише в цьому матчі, але й у всьому турі Прем'єр-ліги.

Вітаємо Сергія й бажаємо нових подібних успіхів у біло-синій футболці київського «Динамо»!