Рибалка зі «Слованом» розпочав друге коло з поразки

Динамо Київ 3 Грудня, 00:21 602
Рибалка зі «Слованом» розпочав друге коло з поразки | 19-27
У 16-му турі чемпіонату Чехії ліберецький «Слован» зустрівся в гостях із празькою «Славією».

Останню гру осінньої частини сезону Гамбринус-ліги, яка проходила на «Сінот Тип Арені», побачили наживо 4,023 глядачі. Гості вийшли вперед вже на 10-й хвилині завдяки голу Рабушица, проте в результаті програли з рахунком 1:2. Перемогу «Славії» приніс дубль Юхари, який відзначився на 25-й та 63-й хвилинах.

У матчі взяв участь Сергій Рибалка. Він провів у грі 80 хвилин, отримавши жовту картку в середині першого тайму. Владислава Калитвинцева в заявці на матч не виявилося.

На зимову перерву «Слован» іде на 6-му місці Гамбринус-ліги з триочковим відставанням від третього місця. Цього року команді Калитвинцева та Рибалки залишилося зіграти одну гру – вирішальний для «Слована» виїзний поєдинок Ліги Європи проти португальського «Ешторила», який відбудеться 12 грудня.