Підсумки 3-го туру ЛПМ: 1600-й м'яч «Динамо»

Футбол України 9 Серпня, 09:03 723
Підсумки 3-го туру ЛПМ: 1600-й м'яч «Динамо» | 19-27
Тільки трійка головних фаворитів нинішнього турніру не має поразок і досить помітно відірвалась від переслідувачів.

Господарі-гості. Перевага команд, які приймали суперників, є майже абсолютною: 5 перемог і одна нічия. Помітно збільшили відрив господарі і у загальному заліку: +11 =4 -3.

Великі перемоги. З різницею у 3 м’ячі або більше виграла лише у рідних стінах «Зоря», яка здолала «Чорноморець» 4:0. Тепер у турнірі стало 7 «великих» перемог, з яких в активі господарів 5, гостей – 2.

Вольові перемоги. Нинішні змагання поки що обходяться без зустрічей, коли хтось із суперників здобуває 3 очки, хоча до того поступався у рахунку.

Голи. Звітний тур поки що у новому сезоні найменш щедрий на взяття воріт – їх було 15 (12 вдалих спроб від господарів і 3 – від гостей). Всього за 3 ігрові дні проведено 58 голів (38-20). Середня результативність останніх ігор – 2,5 м’ячі, загальна – 3,22.

Перший тайм – другий тайм. Знову за стартові 45-хвилинки забили менше – 6 разів (команди вдома 5 м’ячів, у гостях – один). Після відпочинку судді вказували на центр 9 разів (7-2). Загальна картина результативності двох таймів має такий вигляд: 25 (19-6) – 33 (19-14).

Автоголи. Усі автори проведених м’ячів робили це у ворота суперників. З початку Ліги Парі-Матч зворотний випадок трапився лише один.

Дублі та хет-трики. Четвертим гравцем у сезоні, хто забив двічі за матч, став Олександр Караваєв («Зоря») у поєдинку проти «Чорноморця». Також вже мав місце один хет-трик.

Попередження. Нинішній тур став з 3-х найбільш коректним. 25 карток жовтого кольору розподілились так: 9 господарям, 16 – гостям. Всього у турнірі застосовано 84 «гірчичники» (40-44). У середньому судді зараз показували по 4,17 попереджень, зведений показник – 4,67.

Вилучення. Першим гравцем змагань, який заробив червону картку, став Артем Шабанов, чия «Волинь» у гостях грала зі «Сталлю».

Пенальті. Вперше у сезоні за 6 матчів туру не призначено жодного 11-метрового удару. Загалом їх було вже 4, усі виконували господарі. Реалізація нині складає 100%.

Глядачі. За черговими зустрічами прийшло поспостерігати на трибуни українських стадіонів 25 969 любителів футболу. Найбільший інтерес викликав столичний матч між «Динамо» та «Дніпром», куди було продано 17 286 квитків. Сумарно 18 протистоянь зібрали вже 93 264 глядача. Середній показник туру – 4 328, Ліги Парі-Матч – 5 181.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):
− «Шахтар» здобув перемогу з дуже рідкісним для себе рахунком. Цифр 1:0 на користь донеччан до гри з «Олександрією» не фіксувалось без 2-х днів 2 роки (7 серпня 2014 р.: «Шахтар» - «Металіст» - 1:0).
− «Динамо» на власному полі має 8-матчеву переможну серію.
− «Зоря» має 2 забивні серії. Домашня триває протягом 12-ти ігор, загальна – 7 турів.
− «Дніпро» перервав 10-матчеві серії без поразок та із забитими м’ячами.
− У домашніх матчах «Ворскли» перервалась серія з 6-ти матчів, коли хоча б одна команда не забивала.
− «Олімпік» перериває безвиграшні серії: 7-матчеву загальну, 7-матчеву домашню, однак 8-й раз поспіль донеччани не йдуть з поля без пропущеного м’яча.
− «Сталь» залишила позаду домашні 4 зустрічі без перемог.
− «Олександрія» не змогла продовжити серію з 4-х поєдинків із забитими м’ячами.
– Безвиграшна та пропускна серії «Зірки» в еліті мають по 8 матчів.
− «Волинь» 5 ігор поспіль не може зберегти власні ворота у недоторканості.
− «Чорноморець» на полі «Зорі» не забиває 439 хвилин.
− «Карпати» усьоме поспіль не можуть перемогти у Полтаві.

Ювілеї:
− «Динамо» забило 1600-й м’яч у чемпіонатах України. Його автор – Жуніор Мораєс.
− «Карпати» на тому ж рівні відзначаються 750-й раз. В історію львівського клубу таким чином увійде Максим Грисьо.
− «Зоря» провела в еліті 450 голів. Ювілейним виявилось третє взяття воріт «Чорноморця» (другий результативний удар Олександра Караваєва).
− Перший м’яч «Олімпіка» у ворота «Зірки», який записав собі в актив Іван Матяж, став для донеччан 50-м, проведеним у компанії найсильніших.
− Іван Матяж («Олімпік») на особистому рахунку у Прем’єр-лізі тепер має 10 голів.
− Амбросій Чачуа («Карпати») досяг позначки у 50 проведених матчів у чемпіонатах України.