«Ворскла» карає «Динамо» на «Олімпійському»

Динамо Київ 27 Серпня, 21:32 811
«Ворскла» карає «Динамо» на «Олімпійському» | 19-27
Полтавська «Ворскла» сенсаційно перемагає київське «Динамо» із впевненим рахунком та піднімається у верхню частину таблиці чемпіонату.

У першому таймі «Ворскла» та «Динамо» не дали глядачам матчу сумувати. Обидві команди показували досить непоганий футбол і перші 45 хвилин завершилися із несподіваним результатом - 0:1. Гості захопили лідерство у протистоянні вже на 15-й хвилині. Жахливою помилкою Миколи Морозюка скористався Юрій Коломоєць. Микола перебуваючи під великим тиском хотів розрядити ситуацію, віддавши передачу назад на Шовковського, проте пас вийшов точно у ноги Коломойця і Юрій уже в порожні ворота відправляє м'яча і виводить «Ворсклу» у лідери.

До голу, «Динамо» виглядало досить непогано, хороші атаки, та високий темп гри. Але після пропущеного м'яча підопічні Сергія Реброва своєю грою викликали тільки свист із трибун. Команда пропустила дві разючі контратаки, які «Ворскла» могла без проблем перетворювати у забиті м'ячі, але на щастя «Динамо», полтавчан підвела реалізація. Перший тайм так і завершився із мінімальною перевагою «Ворскли» - 0:1.

Другий тайм пройшов по тому ж сценарію, що і перший. У перші частині другої половини гри, «Динамо» домінувало, але нічого конкретного створити не могло. Так, підопічні Сергія Реброва мали тотальну перевагу у володінні м'ячем, але толку це не принесло взагалі. «Ворскла» сьогодні дійсно заслужила всяких похвал. Полтавський клуб грамотно вибудував свої захисні редути і дуже стрімко та якісно виходив у контратаку. Дисципліна та шалений запал на перемогу допомогли команді Василя Сачка покарати «Динамо» на «НСК Олімпійський» за безхарактерну гру.

Другий та переломний гол «Ворскла» організувала на 69 хвилині. Дублем відзначився Юрій Коломоєць.

Ліга Парі-Матч. 6-й тур. «Динамо» - «Ворскла» - 0:2.

Голи: Юрій Коломоєць 15, 69.

«Динамо»: Шовковський (К), Сілва, Антунеш, Морозюк, Ярмоленко, Мораєс, Корзун (Федорчук), Гармаш, Віда, Буяльський (Гладки), Громов

Лава запасних: Рудько, Гладкий, Сидорчук, Гусєв, Гонсалез, Макаренко, Федорчук

«Ворскла»: Непогодов, Пердута, Кобахідзе, Пердута, Барутловіч, Чеснаков (К), Коломоєць, Кравченко, Дитятьєв, Пилявський, Ребенок,

Лава запасних: Шуст, Скляр, Загорулько, Торсунов, Одарюк, Сапай, Зарічнюк.