Микита Корзун: «Не очікував, що вийду у матчі проти французів з перших хвилин»

Динамо Київ 7 Вересня, 10:34 820
Микита Корзун: «Не очікував, що вийду у матчі проти французів з перших хвилин» | 19-27
Півзахисник «Динамо» і збірної Білорусі поділився емоціями після матчу зі збірною Франції.
«Позитивні емоції від того, що взяли очко в матчі з таким суперником. У кінцівці складно було, тому що трохи підсіли фізично. Важко, коли так багато часу доводиться грати без м'яча. Чи задоволені стартом відбіркового циклу? Гідно зіграли з топовою командою. Це додасть нам впевненості, що ми можемо забирати очки у таких суперників.

У мене не було завдання персонально з кимось грати. Було потрібно строго діяти в обороні, досить жорстко, забирати м'ячі. Попередній матч провів за молодіжку, тому, звичайно, контраст був помітний. Ви самі бачили, скільки людей було на трибунах, яка атмосфера. Я дізнався тільки сьогодні, що вийду в основному складі. Це було трохи несподівано, не думав, що поставлять з французами з перших хвилин. Але я все одно налаштовувався серйозно. Особливого мандражу не було. Хоча, як на мене, краще б невеликий мандраж був. Мені подобається, коли відчувається, що матч дуже серйозний. Може, просто вже звикаю, коли на трибунах багато людей», — розповів футболіст в інтерв'ю football.by.