«Шахтар» та «Динамо» грають у бойову нічию

Динамо Київ 9 Вересня, 22:58 529
«Шахтар» та «Динамо» грають у бойову нічию | 19-27
Київське «Динамо» відстояло одне очко у виїзному матчі проти донецького «Шахтаря» в українському класіко.

Відразу зі стартових хвилин обидві команди підтвердили рівень українського класіко. У першій частині першого тайму “Динамо” та “Шахтар” обмінялися хорошими моментами. Спочатку хорошу нагоду мав Бернард та Коваленко, потім чудовий шанс не використав Віталій Буяльський після передачі Мораєса. Також в одному із епізодів арбітр мав усі підстави на призначення пенальті, коли рукою у своєму штрафному майданчику зіграв Ісмаїлі, але не помітив цього моменту.

Врешті решт, пенальті “Динамо” заробило. Даріо Срна збив у штрафному майданчику Євгена Макаренка. Одинадцятиметровий удар успішно виконав Олег Гусєв.

Після пропущеного голу “Шахтар” величезними силами ринувся атакувати, і це в команди виходило. Раз за разом від пропущеного голу рятував Шовковський та оборонці — Віда, Хачеріді.

На старті другого тайму Фред класно обіграв Сидорчука, Віду, а потім завдав удару - Шовковський був на місці. Потім у боротьбі Мораєс ліктем вдарив Степаненка по ребрах, проте Тарасу надали допомогу і він продовжив гру.

На 56 хвилині черговий момент не використав бразилець Бернанрд. Даріо Срна виконав прекрасну передачу вздовж штрафного майданчика, на дальні цей простріл замикав Бернард, але вдарив значно вище воріт.

Вже ближче до середини другого тайму Сергій Ребров зробив акцент на оборону, випустивши замість Гусєва Валерія Федорчука, але це не спрацювало і команда пропустила. Після серії разючих атак, гірники все-таки свого досягли. Бутко та Дентіньо, які вийшли на заміну створили гол. Богдан виконав хороший навіс, який успішно замкнув Дентіньо головою - 1:1.

Незважаючи на бажання «Динамо» атакувати і вийти вперед у матчі, гравців «Шахтаря» не давали гостям цього зробити. Вже на додатковому часі «біло-сині» заробили хороший стандарт, його виконав Андрій Ярмоленко, але потенційно небезпечну нагоду нейтралізував Андрій Пятов.

У підсумку, «Динамо» та «Шахтар» показали прекрасний футбол у супроводі неймовірної атмосфери на ОСК «Металіст». Матч завершився із бойовою нічиєю.

Ліга Парі-Матч, 7-й тур. «Шахтар» - «Динамо» 1:1.

Голи: Гусєв 24 (пенальті), Дентіньо 75.

«Шахтар»: Пятов, Срна (Бутко), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Бернард (Дентіньо), Коваленко (Нем), Марлос, Феррейра.

«Динамо»: Шовковський, Сілва (Морозюк), Ярмоленко, Мораєс, Сидорчук (Гармаш), Рибалка, Гусєв (Федорчук), Віда, Макаренко, Буяльський, Хачеріді.