Динамо Київ 17 Вересня, 13:35 812
Тренер «Бешикташа»: «У матчі з «Динамо» ми зобов'язані грати краще, ніж з «Бенфікою» | 19-27
Наставник турецького «Бешикташа» Шенол Гюнеш - про нічию у матчі з «Бенфікою» (1:1) та майбутню зустріч із київським «Динамо», яка відбудеться 28 вересня у Стамбулі.
«З «Бенфікою» ми невдало провели перший тайм, але після перерви створили ряд моментів біля воріт суперника і, вважаю, заслужили гол на останній хвилині. Звичайно, нашим суперникам прикро, але такі повороти сюжету є частиною футболу. Ми могли навіть перемогти, але задоволені й нічиєю.

Однак якщо ми хочемо вийти з групи, то в матчі з «Динамо» та наступних поєдинках зобов'язані зіграти краще, ніж з «Бенфікою». Потрібно покращити контроль м'яча, якого нам бракувало у грі з португальцями - впевнений, що це дозволить нам забивати більше м'ячів», - цитують Гюнеша турецькі ЗМІ.