Розгром в Сумах: «Динамо» без проблем розбирається з «Олімпіком» – 0:4

Динамо Київ 24 Вересня, 15:51 1036
Розгром в Сумах: «Динамо» без проблем розбирається з «Олімпіком» – 0:4 | 19-27
В матчі 9-го туру «Ліги Парі-Матч» київські динамівці без проблем переграли донецький «Олімпік» — 0:4.

Матч почався зі швидкого голу «Динамо». Гонсалес обійшов чотирьох суперників і прострілив на Циганкова, який і відкрив рахунок в матчі - 0:1.

На 26-ій хвилині Жуніор Мораєс з пенальті подвоїв рахунок у матчі.

Після другого забитого м'яча гра продовжила проходити на зустрічних курсах. Найактивнішими в складі «Динамо» були Гонсалес та Сидорчук, а в складі «Олімпіка» - Гринь.

Господарі розпочали другий тайм трохи активніше: Петров здалеку пробив повз ворота, а Нємчанінов небезпечно закручував м'яч з кутового.

На 59-ій хвилині «Динамо» довело рахунок до розгромного. Ярмоленко прорвався по своєму флангу, прострілив на Гонсалеса і той відправив м'яч в сітку воріт «Олімпіка».

Після третього забитого м'яча гра заспокоїлася та перейшла в середину поля.

На 78-ій хвилині Федорчук з другої спроби робить рахунок 0:4.

На гол престижу господарі не спромоглися, і матч завершився розгромною перемогою київського «Динамо»: 0:4.

Ліга Парі-Матч. 9-ий тур. «Олімпік» — «Динамо»: 0:4

Голи: Циганков - 8, Мораєс - 26 (пен), Гонсалес - 59, Федорчук - 78

Попередження: Федорчук - 46, Морозюк - 58,

«Олімпік»: Махарадзе, Доронін, Барановський, Шестаков, Нємчанінов - (Парцванія - 76), Петров (К), Олійник, Танчик - (Матяж - 66), Хомутов, Богданов - (Гошкодеря - 71), Гринь.

Лава запасних: Котляров, Парцванія, Драченко, Гошкодеря, Матяж, Лисенко, Іллой-Айєт.

«Динамо»: Рудько, Морозюк, Мораєс - (Бєсєдін - 75), Циганков - (Ярмоленко - 55), Сидорчук, Рибалка, Віда (К), Гонсалес, Макаренко, Федорчук - (Гармаш - 80), Хачеріді.

Лава запасних: Шовковський, Антунеш, Ярмоленко, Корзун, Гармаш, Буяльський, Бєсєдін.