Динамо Київ 24 Вересня, 17:11 1133
Віктор Грачов: «Сьогодні київське «Динамо» нічим не здивувало, команда грала у свій футбол» | 19-27
Експерт - про гру «Олімпік» - «Динамо».
«Сьогодні київське «Динамо» нічим не здивувало, команда грала у свій футбол, який демонструє з початку чемпіонату. «Динамо» чекало помилок від суперника.

«Олімпік»? Крім 10 хвилин у кінці першого тайму, команди, як такої, на полі не було. В кінці матчу динамівці у воротарському майданчику «Олімпіка» вже робили те, що хотіли. Так безвольно програвати не можна. Повинна бути жага до боротьби, перемоги, адже стільки глядачів прийшло.

Пенальті? Не було пенальті у ворота «Олімпіка». Там було плече, а не рука», — сказав Грачов в ефірі телеканалу «Футбол 2».