У Драговича в «Байєрі» поки не дуже виходить

Світовий футбол 26 Вересня, 20:38 474
У Драговича в «Байєрі» поки не дуже виходить | 19-27
Екс-центральний захисник київського «Динамо» Александар Драгович поки не може продемонструвати своїх кращих якостей в чемпіонаті Німеччини.

Суботню виїзну зустріч «Байєра» проти «Майнца» австрієць повністю провалив. Спершу Драгович на 31-й хвилині помилився при створенні штучного офсайду, внаслідок чого Юнус Маллен відкрив рахунок. Буквально через кілька хвилин Чічаріто Ернандес відновив статус-кво, але чергова помилка Драговича знову дозволила «Майнцу» вийти вперед. На цей раз Александар з незрозумілої причини не зміг вибити м'яч після подачі кутового у простій ситуації, чим скористався Штефан Белль.

Після перерви Драговича замінили, а «Байєр» завдяки ще двом м'ячам Чічаріто все ж вирвав непросту перемогу - 3:2.