Перша ліга. «Іллічівець» б’є рекорди, переслідувачі втрачають очки

Футбол України 27 Вересня, 00:17 1001
Перша ліга. «Іллічівець» б’є рекорди, переслідувачі втрачають очки | 19-27
1927.kiev.ua пропонує огляд та відео голів 11-го туру чемпіонату Першої ліги України.

«Авангард» 0:1 «Гірник-Спорт»

Перший тайм пройшов за повної переваги гостей: з перших хвилин господарі окопалися біля власного штрафного і, варто віддати їм належне, оборонялися вони позиційно грамотно. Однак запам'ятався небезпечним ударом Баранник, який відгукнувся на один такий простріл у штрафну, але Єрмаков самовіддано кинувся під удар. За підсумками першого тайму обидва колективи нічим чудовим не запам'яталися: нуль ударів, нуль небезпечних моментів.

У другому таймі гості продовжили нагнітати на ворота суперника, і на 66-й хвилині тиск дав плоди у вигляді моменту Марусича.

Після однієї з атак плавенці заробили право на кутовий, який виявився згодом результативним. Малєй навісив від лівого прапорця, м'яч перелетів на дальню штангу, Полюлях не встиг прибрати руку від падаючого м'яча, і Панчишин без коливань поставив 11-метровий штрафний. Марусич спокійно розвів м'яч і Демчука по кутах - 0:1, забивши свій четвертий м'яч у сезоні.

«Авангард»: Денчук, М.Воробей, Мірошник, Єрмаков, Ульянов, Полюлях, Малюк, Собко, Гришин (Бридун, 84), Гордя (Стеценко, 66), Агапов.

«Гірник-Спорт»: Крюков, Моісеєнко, Гарбар, Пернацкій, Малєй, Корольков, Кропив'яний, Марусич (Воробей, 89), Павлик, Ченбай, Баранник (Демидов, 46).

Гол: Марусич, 73 (пен.)

Попередження: Денчук, 80; Єрмаков, 82 - Крюков, 90.

Глядачів: 1500.

«Колос» 2:2 «Інгулець»

Перший гол господарі пропустили вже у дебюті гри. Згодом зусиллями Олександра Бондаренка рахунок зрівняли. Але одразу ж гості вдруге у цьому поєдинку вийшли уперед. Відновити ініціативу у грі підопічним Руслана Костишина вдалось на 55-ій хвилині: навіс з кутового вдало замкнув головою Віталій Лисицький.

ФК «Колос»: Литвиненко, Багдасаров, Козир (к), Лисицький, Ткачук (Задоя, 58), Поздєєв, Зуєвич (Рябов, 46), Боровець, Коропецький (Кривошеєнко, 33), Морозко, Бондаренко.

ФК «Інгулець»: Гришин, Запорожець (к), Алексанов, Шарко (Нвамора, 72), Панасенко (Клімаков, 88), Ковтун, Кретов, Сітчінава, Ткачов, Покотилюк, Жуков (Дячук, 67).

Попередження: Коропецький (8), Бондаренко (26), Ткачук (28), Лисицький (71), Поздєєв (79) – Алексанов (23), Дячук (88).

Голи: Бондаренко, 12, Лисицький, 55 – Сітчінава, 2, Жуков, 14.

Глядачів: 550.

«Нафтовик-Укрнафта» 4:0 «Суми»

«Нафтовик-Укрнафта»: Данкович, Бояринцев, Вечтомов, Циколія, Передистий, Власюк, Арвеладзе( Логінов 70), Лозовий, Є. Пасіч (Піднебенной 77), Герт, Черній (Сондей 64).

ПФК «Суми»: Кліщук, Медведєв, Суходуб, Бородай, Процишин, Лучик, Брікнер, Разуваєв (Койдан 60), Душин, Гребенюк (Меркушов 67), Федосов (Жаріков 73).

Голи: Радіонов, 23, Вайда, 54, Прокопченко, 84, Прокопченко, 90+2.

Глядачів: 1700.

«Черкаський Дніпро» 0:0 «Миколаїв»

Черкащани активно провели перший тайм. На старті поєдинку під час подачі із корнера Антону Крамару з кута воротарської не вдалося влучити у «рамку». Господарі поля марно намагались підібрати ключі до захисту приїжджої команди, відтак у хід очікувано (перед грою у Черкасах пройшов інтенсивний дощ) пішли удари з дальньої дистанції. Олександр Цибульник та двічі Денис Скепський були близькими до мети. На початку другого тайму капітан черкащан Олег Тарасенко під час розіграшу кутового на підборі пробив над поперечкою воріт МФК «Миколаїв», згодом Олександру Ковпаку не вистачило дещиці, аби нанести завершальний удар.

Гості все частіше і сміливіше почали переходити до атакувальних дій. Кінцівка поєдинку пройшла в обопільних атаках – кожна із команд намагалася досягти переможного результату за підсумком звітного матчу. Однак не змогли.

«Черкаський Дніпро»: Будюк, Шопін, Гончаренко, Тарасенко, Синьогуб, Цибульник, Семенина (Савченко, 46), Мединський (Ямполь, 69), Крамар, Скепський, Ковпак (Маїк, 72).

МФК «Миколаїв»: Чумак, Берко (Саркісян, 68), Кошелюк, Момот (Батюшин, 82), Муховиков, Ковальов, Павлов, Буличев, Сартіна, Сафонов (Лакуста, 46), Рогозинський.

Попередження: Цибульник (57) – Момот (35), Сартіна (68), Батюшин (88).

Глядачів: 2100.

«Верес» 2:2 «Полтава»

Антон Котляр виконав подачу від лівого кутового прапорця, Борис Орловський виграв боротьбу у захисників, а Руслан Степанюк коліном переправив м’яча у ворота.

Вже за три хвилини Мирослав Бонь капітулював вдруге. Руслану Степанюку вдався суперудар з середньої відстані - 2:0. Форвард рівнян забив свій вже десятий у сезоні гол.

До честі гостей два пропущені голи не відправили їх у нокаут. І перший же серйозний момент біля воріт Богдана Когута завершився голом у ворота рівнян – Юрій Соломка пробив без шансів для воротаря – 2:1.

Ще до перерви Руслан Степанюк міг оформити хет-трик. Втім, перша половина гри так і завершилася за мінімальної переваги рівнян.

Натомість одразу по перерві відігралися гості. Екс-динамівець Євген Трояновський виграв позиційну боротьбу в Олексія Зозулі і головою пробив точно у кут воріт Богдана Когута – 2:2.

НК «Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня, Орловський, Кучеров, Котляр (Сергійчук, 76), Волошинович (Герасимець, 57), Степанюк, Козьбан (Сікорський, 46).

ФК «Полтава»: Бонь, Вовкодав, Ковтун, Парамонов, Лещенко (Бочкур, 46), Дмитренко, Недоля (Лісовий, 72), Насібулін, Зеленевич (Дегтярьов, 78), Трояновський, Соломка.

Попередження: Котляр (68) - Трояновський (19), Насібулін (26).

Голи: Степанюк (13, 16) - Соломка (24), Трояновський (54).

Глядачів: 4550.

«Тернопіль» 2:1 «Арсенал-Київ»

Із зони лівого тернопільського оборонця Андріана Бабича пішла прострільна передача, яку, випередивши тернопільських оборонців, замкнув Сергій Семенюк – 0:1.

На 75-й хвилині Сергій Полянчук поборовся з захисниками гостей, перехопив м’яча та відпасував на Дорі. Нападник господарів в один дотик завдав точного удару в нижній кут воріт – 1:1. Цей гол окрилив тернополян і ті, надійно граючи в обороні, раз по раз створювали небезпечні моменти.

На 86-й хвилині тернополяни таки досягли свого. Після передачі Тараса Червонецького Дорі не роздумуючи точно пробив над воротарем – 2:1.

До речі, за «Тернопіль» виступає екс-гравець «Динамо-2» Валерій Скидан, який у кубковому матчі отримав тяжку травму, результат якої привів до накладення гіпсу, який не дасть змоги гравцю зіграти у цьому році.

«Тернопіль»: Мирний, Курило-к, Соколовський, Клекот, Вонс, Полянчук (Солонинко, 79), Богданов, Гром’як (Дорі, 60), Бабич, Червонецький, Шаповалов.

«Арсенал-Київ»: Іванов, Майданевич (Сулейман, 79), Костюченко, Білий, Гетьман, Турчанов, Матвєєв (Домбровський, 73), Кізілатеш, Черненко, Семенюк (Семчук, 85), Пилипенко.

Попередження: Гетьман (42), Турчанов (52), Богданов (65), Бабич (79).

Голи: Семенюк (35), Дорі (75, 86).

Глядачів: 1000.

«Десна» 3:0 «Скала»

Перше взяття воріт відбулося на 28-й хвилині. Банасевич на правому фланзі штрафного майданчика розхитав Стасюка і, коли всі очікували прострільну передачу, несподівано пробив з гострого кута у ближній кут під поперечину. Другий гол був майже копією голу першого. На 52-й хвилині Філіппов наважився на дальній удар, який Герич парирував перед собою. Першим на м'ячі опинився Банасевич і знову з гострого кута вразив ціль. Після цього номінальні господарі стали грати за результатом, віддавши ініціативу стриянам, та намагалися проводити швидкі контрвипади. І одного разу це спрацювало. Остаточну крапку у грі поставив Олександр Філіппов. Причому зробив це з другої спроби. Спочатку, на 86-й хвилині, його удар прийняла на себе ліва стійка, а через хвилину партнери вивели його у прорив на лівому фланзі. Нападник «Десни», який до гри був третім у списку найкращих бомбардирів Першої ліги, обвів Герича і з гострого кута поцілив у порожні ворота.

«Десна»: Махновський, Чорноморець, Братков, Фаворов, Коберідзе, Картушов, Бовтрук, (Галенков, 88), Волков (Мостовий, 82), Максименко.

«Скала»: Герич, Стасишин, Подоляк, Бондаренко, Стасюк, Клименко-к., Максимович, Кміть (Брайт, 54), Шваб, Скакун (Боровик, 72), Рябушко (Бровко, 46).

Голи: Максим Банасевич (28, 52), Олександр Філіппов (87).

Глядачів: 500.

«Геліос» 0:2 «Іллічівець»

На 10-й хвилині «Іллічівець» відкрив рахунок. Руслан Кисіль холоднокровно замкнув дальню штангу після прострілу Кожанова. Таким чином, Руслан забив 12 м'яч в чемпіонаті і продовжив свою забивну серію до 8 ігор!

На 90-й хвилині Цюпа перехопив м'яч на чужій половині і вивів Кожанова практично один на один з голкіпером. Денис ефектно прибрав захисника, увірвався в штрафну і переграв Волинця! 2:0!

Тож «Іллічівець» добуває 10-ту перемогу з 11 ігор. Маріупольська команда вийшла на 1-е місце за набраними очками в останніх 15-ти матчах серед команд усіх ліг світу.

«Геліос»: Волинець, Глушицький, Коротецький, Лобойко, Цапій (Масалов, 89), Комарницький, Луценко, Субочєв (Єлоєв, 77), Кіча, С. Кравченко (Абеленцев, 64), Семенець.

«Іллічівець»: Гальчук, Насонов, К.Сидоренка, Вакуленко, Цюпа, Кольцов, Мишнєв, Кисіль, Лебеденко (Дорошенко, 87), Кожанов (Дуць, 90), Нехтій (Фомін, 82).

Попередження: Глушицький, 57, Луценко, 63 - Мишнєв, 15, Вакуленко, 30, Фомін, 86.

Голи: Кисіль, 10 (0:1), Кожанов, 90 (0:2).