Динамо Київ 28 Вересня, 20:05 683
Євген Гресь: «Уявляю, яка у нас буде сильна збірна років через п'ять, з урахуванням того, що в «Шахтарі» теж є чудова молодь» | 19-27
Оглядач газети «Команда» — про гру юнацьких команд «Динамо» та «Бешикташа».
«Оце характер!

У програмі журналістського перебування в Стамбулі відвідування матчу Юнацької Ліги УЄФА було не передбачено. Кажуть, минулого сезоні в мікроавтобусі, який возив на ігри молоді представників прес-служби і вміщував 11 осіб, було повно вільних місць. Але сьогодні замовили транспорт на 30 осіб. Такий нині інтерес до гри майбутнього Динамо, хоча і сама делегація, треба сказати, підібралася що треба.

У перерві ми, звичайно, задумалися, чи варто було витрачати 45 хвилин на дорогу в одну сторону, але потім згадали, що шкірянки нам не потрібні, а солодощі ми вже купили, і всі дружно прийшли до висновку, що другий тайм буде абсолютно іншим.

Так і вийшло! Як і в поєдинку з «Наполі», з роздягальні вийшла зовсім інша команда, і вже на 66-й хвилині рахунок став 3:3. Хлопці, поступаючись в єдиноборствах, грали у Футбол, і ми пишалися, що у нас є така команда. Уявляю, яка у нас буде сильна збірна років через п'ять, з урахуванням того, що в «Шахтарі» теж є чудова молодь...

Загалом, відігралися. Врятували за всіма розкладами безнадійний матч, і ми порахували, що, виявляється, «Динамо» (U-19) в 2016 році програло лише одного разу. Безпрограшна серія цього колективу тепер налічує 22 поєдинки, в яких зафіксовано всього три нічиї і забито 62 м'ячі.

Чекаємо продовження банкету, який розпочнеться о 21.45!» - пише Гресь на своїй сторінці у «Facebook».