Збірна України втрачає перемогу над Туреччиною

Збірна України 6 Жовтня, 23:41 1001
Збірна України втрачає перемогу над Туреччиною | 19-27
Команда Андрія Шевченка не зуміли втримати перевагу у два м'ячі і грає внічию зі збірною Туреччини.

Стартові хвилини трибуни створювали величезний тиск на нашу збірну, але Україна на це не звертала уваги. Наші хлопці активно пресингували суперника і провели декілька непоганих контратак.

Зінченко обікрав у центрі поля суперника, розігнав атаку, віддав на Ярмоленка, той повернув на Зінченка, а Олександр завдав удару головою, проте прямо в руки воротарю Бабаджану. Після цього моменту Андрій Ярмоленко красиво накрутив Чалханоглу і заробив кутовий удар. Навіс від прапорця виконав Коноплянка, проте боротьбу виграли турки. Потім знову підбір виграли наші футболісти і пробив Коноплянка.

Після декількох атакувальних наступів українці свого добилися. Артем Кравець заробив пенальті, який успішно реалізував Андрій Ярмоленко.

Свою перевагу українці подвоїли зусиллями Артема Кравця. Із центру поля дуже довгу передачу на Ярмоленка виконав Степаненко, Андрій грамотно її обробив, віддав на Кравця, а Артем вже як типовий форвард розібрався із воротарем суперника.

Під завісу першого тайму на один гол відігралися турки. На другому поверсі боротьбу виграв Туфан - 1:2.

Другий тайм наші футболісти розпочали активно і відразу ж заробили стандартне положення. Євген Коноплянка виконав навіс у штрафний, але другий поверх зняли оборонці Туреччини.

Андрій Ярмоленко пройшов по своєму правому фланзі, пробив зовнішньою стороною стопи - не вистачило буквально лічених сантиметрів. Далі момент був у турків. Могли пропускати після стандарту, але на щастя, суперника нас пробачив.

Черговий момент був у Кравця. Артем замкнув передачу Соболя, але якимось дивом Вулкан Бабаджан взяв цей у дарі в рятував команду від третього пропущеного м'яча.

Сергій Сидорчук, який вийшов на заміну виконав чудового удару, але знову ж таки голкіпер нашого суперника врятував команду. Також були неприємності біля наших воріт. Турецький футболіст лінії атаки пройшов по лівому фланзі атаки, завдав удару і лише стійка зуміла врятувати збірну України у тому моменті.

Прикрий епізод відбувся на 81 хвилині. Тарас Степаненко порушив правила у своєму штрафному і рефері призначив на наші ворота пенальті. Чалханоглу таку можливість не втратив і зрівняв рахунок у матчі - 2:2.

У підсумку, обидві команди показали дуже хороший футбол. Наша збірна була близькою, аби здобути три очки, але через неуважність в обороні турки зуміли відігратися.

Чемпіонат Світу, 2-й кваліфікаційний тур. Туреччина - Україна 2:2.

Голи: Ярмоленко 24, Кравець 27, Туфан 45+1, Чалханоглу 82.

Туреччина: Бабаджан, Езбайракли, Балтан (Айхан), Топрак, Тосун, Чалханоглу, Юнал, Топал, Туфан (Шен), Еркін (Джигерджі), Мор

запасні: Киврак, Текін, Джигерджі, Йокушулу, Етекін, Малли, Кейбаші, Чалик, Сенджю, Ердінч, Шен, Айхан,

Україна: Пятов, Бутко, Соболь, Кучер, Степаненко, Ярмоленко, Коваленко, Коноплянка (Петряк), Кравець (Зозуля), Ордець, Зінченко (Сидорчук).

запасні: Бойко, Шевченко, Хачеріді, Зозуля, Ротань, Малишев, Сидорчук, Федецький, Рибалка, Шахов, Кривцов, Петряк.