Світовий футбол 17 Жовтня, 14:28 726
Гравець «Кальярі» повернувся у футбол після операції на мозку та обіграв «Інтер» | 19-27
29-річний форвард Федеріко Мелькьоррі, який повернувся у великий футбол після операції на головному мозку, приніс «Кальярі» сенсаційну перемогу над «Інтером» (1:2).

Мелькьоррі спочатку зрівняв рахунок у другому таймі, а за 5 хвилин до кінця матчу вдало прострілив уздовж воріт - м'яч рикошетом від воротаря Хандановича залетів у ворота.

До цього сезону Мелькьоррі провів тільки один матч в серії А - 10 років тому за «Сієну». Потім нападника продали в команду серії D, але там він забивав дуже рідко. У 2010 році Мелькьоррі довелося завершити кар'єру футболіста - у нього виявили пухлину головного мозку. Після операції італієць повернувся в серію D, де почав забивати стільки, що опинився в «Падові», що виступала в 2013-му в серії B. Ще пара сезонів - і Мелькьоррі вийшов в серію А - вже разом із «Кальярі».

У чемпіонаті 2016/17 у Мелькьоррі бездоганна статистика: два матчі - два голи, пише Sports.ru. Федеріко вийшов на заміну з «Сампдорією» і через 14 хвилин закотив м'яч у порожні ворота. Вітати форварда вибігла вся команда, включаючи запасних. Проти «Інтера» Мелькьоррі грав із перших хвилин - і знову здивував усіх.