Динамо Київ 21 Жовтня, 17:21 1005
Володимир Маханьков: «На перемозі над «Бенфікою» не можна зациклюватися, ми продовжуємо далі працювати» | 19-27
Воротар київського «Динамо» U-19/U-21 Володимир Маханьков в інтерв'ю виданню 1927.kiev.ua прокоментував матч Юнацької ліги чемпіонів проти «Бенфіки» та розповів про подальші плани молодіжної команди «біло-синіх».
«Ми готувалися до цієї гри, вона була дуже важливою для нас. «Бенфіка» була лідером групи з нами. Це дуже хороша команда, яка добре контролює м'яч. У них хороший підбір гравців, багато хто грає в своїх збірних. З деякими гравцями ми вже зустрічалися на юнацьких чемпіонатах Європи. Ми кілька разів грали з португальцями. Вважаю, що ми заслужено перемогли і ми дуже щасливі.

Гол у першому таймі допоміг нам в психологічному плані, і далі нам було легше. Забиті м'ячі завжди дають впевненість в своїх силах.

Тренер
після матчу подякував нас усіх, сказав, що не можна доводити гру до того, щоб ми пропускали, тим більше, коли гра під нашим контролем. На останніх хвилинах потрібно було грати більш надійно, щоб біля наших воріт не було моментів.

У команді всі задоволені, всі раді, але на цій перемозі не можна зациклюватися, ми продовжуємо далі працювати. Зараз ми перемикаємося на чемпіонат України, попереду у нас виїзд.

Що стосується шансів першої команди в Лізі чемпіонів, то у основи вони завжди є. Бажаємо їм удачі, будемо за них вболівати.

Чи дають додаткову мотивацію виступи Циганкова, Бєсєдіна і Очігави в першій команді? Звичайно, вони молодці, своєю роботою вони довели, що гідні грати в основі. І як бачите, на провідних ролях там знаходяться. Вітя вже бере на себе ініціативу, стає потрохи лідером. Ми за них дуже раді і самі прагнемо до того, щоб бути там», - поділився Володимир Маханьков.