Знову без перемоги. «Олександрія» — «Динамо»: 1:1

Динамо Київ 23 Жовтня, 15:57 914
Знову без перемоги. «Олександрія» — «Динамо»: 1:1 | 19-27
Київські динамівці не змогли здолати олександрійців на виїзді - 1:1.

Зі старту першого тайму київські динамівці пішли в наступ, але господарі діяли злагоджено і давали гідну відсіч «біло-синім», сівши в оборону. Найактивнішими в складі гостей були Ярмоленко, Сидорчук, Рибалка, Макаренко та Морозюк.

Під завершення першої половини матчу гра заспокоїлась і відійшла до центру поля.

В другому таймі ситуація не змінилась - динамівці продовжили націлений наступ на ворота суперника і це вилилось в забитий гол.

Після передачі від Сидорчука Дерліс Гонсалес зумів відправити м'яч в верхній кут воріт — 0:1.

Забивши важливий гол, кияни не зупинились і продовжили гру першим номером. На 62-ій хвилині Даніло Сілва міг подвоювати рахунок, але після класного удару через себе м'яч пройшов поруч зі стійкою. Згодом активізувалися олександрійці і після кількох замін і кількох фолів вони зрівняли рахунок. На 79-ій хвилині відзначився Пономар. 1:1.

Після пропущеного гола динамівцям відігратись не вдалося і матч завершився нічиєю 1:1.

Ліга Парі-Матч. 12 тур. «Олександрія» — «Динамо»: 1:1

Голи: Госалес - 52, Пономар - 79

Попередження: Микицей - 60, Гладкий - 71, Ярмоленко - 74, Пономар - 80, Щендрик - 91, Віда - 93, Леонов - 93.

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Гітченко, Шендрик, Чеботаєв, Запорожан, Козак, Огиря, Грицук — (Леонов - 69), Полярус — (Старенький - 46), Пономар — Куліш - 87)

Запасні: Новак, Жичиков, Басов, Чорний, Старенький, Леонов, Куліш

«Динамо»: Рудько, Макаренко, Данило Сілва — (Козун - 78), Виду, Морозюк, Рибалка, Ярмоленко, Буяльський, Сидорчук, Гонсалес — (Циганков - 82), Гладкий — (Мораєс - 76)

Запасні: Коваль, Антунеш, Корзун, Циганков, Мораєс, Оріховський, Громов