Не здамся без бою! «Динамо» — «Зоря»: 5:2

Динамо Київ 26 Жовтня, 21:37 1342
Не здамся без бою! «Динамо» — «Зоря»: 5:2 | 19-27
В надважкому матчі 1/8 Кубку України київське «Динамо» розгромно переграло «Зорю» та пройшло до наступної стадії!

Перший тайм видався багатим на моменти, особливо, враховуючи не футбольну погоду. Кияни виглядали гостріше і більш націленішими на ворота суперника.

На 14-ій хвилині «біло-сині» вийшли вперед. Після помилки Сівакова Циганков відпасував на Гонсалеса і той відправив м'яч в пусті ворота. 1:0

Після забитого гола темп гри не впав, і обидві команди продовжували спроби вразити ворота суперника. Не зважаючи на молодий і експериментальний склад, столична команда виглядала досить пристойно. Тимчик та Очігава повністю справлялися зі своїми обов'язками та добре грали на атаку.

На 21-ій хвилині добре підставився Бонавентуре в карному майданчику киян і Форстер реалізував пенальті. 1:1

Після пропущеного м'яча і до перерви кияни активізували свою гру в атаці. Після удару Циганкова «біло-сині» могли виходити вперед, але рикошет зіграв на користь «Зорі».

В другому таймі сніг посилився ще більше, що й посприяло збільшенню кількості помилок. Після однієї з таких Оріховський міг розвивати атаку, але віддати точний і швидкий пас йому не вдалося. Вже згодом Тимчик небезпечно прострілював на Мораєса, але пас також не пройшов.

На 65-ій хвилині Віктор Циганков після пасу Мораєса виводить «Динамо» вперед! 2:1

На 74-ій хвилині Морасє міг ставити крапку в матчі, але йому забракло точності при завершальному ударі. Кілька хвилин потому Очігава міг забивати деб'ютний гол після навісу з кутового, але м'яч пройшов повз ворота.

На 89-ій хвилині Сіваков зрівнює рахунок і переводить гру в додаткові два тайми по 15 хвилин. 2:2

В першому екстратаймі динамівці відзначилися двічі. Спочатку дубль зробив Гонсалес - 3:2.

І згодом відзначився Мораєс із ним же заробленого пенальті. 4:2

Кінець матчу видався дуже важким, зважаючи на зіграний час і несприятливі погодні умови. На 109-ій хвилині Тимчик був вимушений тимчасово покинути поле через проблеми з ногою.

На останніх хвилинах матчу Мораєс реалізував ще один пенальті та поставив крапку в матчі - 5:2.

Дякуємо команді за гру та вітаємо всіх фанів з перемогою!

Кубок України 1/8. «Динамо» — «Зоря»: 5:2

Голи: Гонсалес - 14, Форстер - 21, Сіваков - 89, Гонсалес - 98, Мораєс - 101, 120 (пен.)

Попередження: Ліпартія - 5, Соболь - 32, Харатін - 47, Бонавентуре - 56, Сіваков - 57, Хачеріді - 59, Очігава - 64, Антунеш - 85, Гречишкін - 85.

«Динамо»: Рудько, Антунеш, Очігава, Циганков — (Громов - 70), Рибалка (К), Гонсалес, Хачеріді — (Віда - 68), Тимчик, Оріховський — (Сидорчук - 84), Буяльський, Мораєс

Лава запасних: Шовковський, Сидорчук, Корзун, Віда, Макаренко, Бєсєдін, Громов.

«Зоря»: Шевченко, Сухоцький — (Паульньо - 46), Сіваков, Харатін — (Гордієнко- 46), Ліпартія — (Любеновіч - 72), Рафаель, Караваєв (К), Гричишкін, Опанасенко, Еммануель Бонавентуре, Соболь

Лава запасних: Чуваєв,Чайковський, Гордієнко, Каменюка, Кулач, Паульньо, Любеновіч