«Король Коно!» Реакція німецьких ЗМІ на дубль Коноплянки «Нюрнбергу»

Світовий футбол 27 Жовтня, 15:41 742
«Король Коно!» Реакція німецьких ЗМІ на дубль Коноплянки «Нюрнбергу» | 19-27
​Дубль півзахисника «Шальке» Євгена Коноплянки у ворота «Нюрнберга» допоміг його клубу вийти в 1/8 Кубку Німеччини

Коноплянка зірвав хвилю схвальних відгуків у німецькій пресі після двох голів «Нюрнбергу» в 1/16 Кубку Німеччини, завдяки яким «Шальке» переміг 3:2.

Bild

«Шальке» нервує перед дербі. «Кобальтові» вітають короля Коно!

Король Коно! Євген Коноплянка вистрілив дублем за «Шальке». Команда з Ґельзенкірхена вийшла у наступний раунд, обігравши «Нюрнберг» 3:2, і головним чином має завдячувати українському новачку. Він уже зіграв ключову роль у перемозі над «Краснодаром» в Лізі Європи. А його вчорашній перший гол був неперевершеним.

Kicker

3:2! Коноплянка протягує «Шальке» в 1/8 фіналу

Коноплянка не зміг відзначитись на 16-й хвилині, а вже через 4 хвилини зіграв краще: він елегантно замкнув скидку Майєра після кутового, зробивши рахунок 1:0. А на 45-ій Євген, який був помітною фігурою на полі, забив зі своєї слабкої лівої ноги. У складі «Шальке» Коноплянка викликав найбільше захоплення.

Sport1

«Шальке» проходить далі після важкої перемоги

Першокласне виконання Коноплянкою двох ударів після кутових допомогло гостям, які грали сконцентровано і настирливо, виграти матч.

Derwesten

Коноплянка і Майєр привели «Шальке» до перемоги

Обидва гравці виділялись в атаці «кобальтових». Українець був дуже спритним, його було важко зупинити у Нюрнберзі. Гол п’яткою, який вивів гостей уперед, був прекрасним. Він же зробив рахунок 3:0, і мав ще два хороші шанси.