«Динамо» U-17 та U-15 забили 26 м’ячів «Дніпру-80»!

Динамо Київ 27 Жовтня, 19:46 907
«Динамо» U-17 та U-15 забили 26 м’ячів «Дніпру-80»! | 19-27
У рамках 8-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) київське «Динамо» (U-17 та U-15) приймало на своєму полі «Дніпро-80» із Черкас.

Найстарші вихованці динамівської Академії (2000 р.н.) каменя на камені не залишили від суперника, пише офіційний сайт ФК «Динамо» Київ. Гості протрималися до восьмої хвилини, після чого голи посипалися, немов із рогу достатку. Загалом, уся гра проходила на половині поля «Дніпра-80» – що сказати, якщо за 80 хвилин матчу динамівському голкіперу лише двічі довелося вибивати м’яча ударом від власних воріт!

Найрезультативнішим у «біло-синіх» став Вадим Мащенко, який відзначився відразу п’ятьма забитими м’ячами, дублі записали на свій рахунок Данила Сухоручко, Клим Приходько та Богдан Білошевський.

Таким чином, підопічні Олексія Дроценка та Євгена Ястребинського продовжують іти без втрат, набравши після восьми турів максимальну кількість очок та маючи фантастичну різницю м’ячів – 45:2!

ДЮФЛУ U-17. Група 2. 8 тур

«Динамо» – «Дніпро-80» (Черкаси) – 15:0 (6:0).

«Динамо»: 12.Малиш, 3.Чуєв (5.Мельник, 52), 14.Сирота, 2.Дмитрук (17.Білошевський, 41), 11.Куценко, 7.Приходько, 6.Духан (16.Цитаїшвілі, 52), 22.Мащенко, 9.Ісаєнко (4.Малишкін, 41), 10.Мільченко (18.Сорокін, 68), 15.Сухоручко.

Голи: Мільченко (8), Сухоручко (13, 14), Ісаєнко (28), Духан (37), Мащенко (39, 59, 64, 70, 74), Приходько (43, 50), Білошевський (46, 60), Куценко (52).

Трохи «скромніше» переграли свого суперника молодші динамівці – U-15 (2002 року народження), хоча двозначний рахунок аж ніяк не можна назвати «скромним». Уже до восьмої хвилини господарі зняли всі питання про переможця (якщо вони й були у когось до початку поєдинку), забивши чотири м’ячі у ворота «Дніпра-80». Хет-трик в активі Владислава Велетня, по два м’ячі забили Родіон Семчук та Єгор Маценко, причому обидва з’явилися на полі лише в другому таймі.

Завдяки цій перемозі підопічні Олександра Ситника та Володимира Самборського продовжують утримувати лідерство, тримаючи найближчих переслідувачів («Дніпро», «Шахтар» та «Металіст») на безпечній відстані в шість очок, але при цьому суттєво поліпшили свою різницю м’ячів – тепер вона становить 31:2.

ДЮФЛУ U-15. Група 2. 8 тур

«Динамо» – «Дніпро-80» (Черкаси) – 11:0 (5:0).

«Динамо»: 57.Слуцький (28.Червинський, 36), 18.Швед, 55.Вівчаренко (4.Забарний, 36), 3.Кирилюк (7.В’юнник, 48), 5.Голоколосов, 8.Рязанцев (9.Бражко, 54), 11.Глушач (10.Маценко, 36), 14.Козленко, 20.Велетень (13.Скорко, 36), 12.Здирко (15.Семчук, 48), 19.Ісадченко.

Голи: Здирко (1), Велетень (3, 5, 20), Козленко (8), Ісадченко (47), В’юнник (49), Семчук (55, 69), Маценко (60, 63).

Уже найближчої суботи обидві вікові групи «біло-синіх» протистоятимуть своєму головному конкуренту – донецькому «Шахтарю», якого випереджають у турнірній таблиці і U-17, і U-15 на шість очок.