«Динамо» прощається з єврокубковою весною. Кияни поділили очки з «Наполі»

Динамо Київ 23 Листопада, 23:35 1041
«Динамо» прощається з єврокубковою весною. Кияни поділили очки з «Наполі» | 19-27
Команда Сергія Реброва у Неаполі втратила останній шанс на єврокубкову весну.

Перші десять хвилин команди потратили на ознайомлення. Жоден з колективів не зумів створити якогось серйозного моменту. Єдиний такий дзвіночок тривожний біля наших воріт - був вихід Інсіньє на ворота Рудька, проте Артур вчасно вийшов і ногами вибив м'яч. Далі невполітанці просто засипали нашу штрафну подачами від кутових прапорців. На наше щастя, нічим небезпечним вони не закінчувалися.

Знову врятував Артур Рудько «біло-синіх». Молодий воротар зіграв у стилі Нойєра і вкотре у матчі далеко вийшов з воріт, чим нейтралізував небезпеку зі сторони суперника. Далі Сергій Сидорчук активно вступив у відбір м'яча, але вкрай жорстко зіграв проти оборонця «Наполі» і отримав попередження.

Перший момент у «Динамо» виник десь біля двадцятої хвилини. Андрій Ярмоленко виконав подачу до штрафного, Бєсєдін скинув м'яч на Рибалку, Сергій пробив, проте значно вище воріт. Якось дуже необачно підопічні Сергія Реброва грали на своїй частині поля, дозволяючи раз за разом супернику виходити у контратаки.

Перший тайм матчу «Наполі» - «Динамо» варто занести до активу господарям поля. Команда Саррі активно атакувала і мала декілька хороших моментів, аби вразити наші ворота, на щастя, їх підводила реалізація.

Друга половина матчу розпочалася за тим же сценарієм, що проходив перший тайм. «Наполі» без особливих зусиль проходили нашу центральну зону і будували свої атаки. Динамівці в свою чергу намагалися створити щось позиційно, але це у них не виходило.

Момент у «Наполі» виник на 53 хвилині. Лоренцо Інсіньє пройшов по флангу, змістився до центру і завдав удар, проте цей постріл вийшов не сильним, з яким Рудько без проблем впорався і забрав м'яча до рук. На цей епізод «Динамо» відповіло не менш гострою атакою. Ярмоленко розхитав у чужій штрафній Кулібалі, віддав передачу під удар Сидорчуку, але Сергій запустив м'яч на другий ярус стадіону «Сан Паоло».

Ярмоленко ще кілька разів пробував пройти по своєму флангу, але Кулібалі надійно стояв і навіть у дуже скрутних моментах видряпував м'яч. На 70 хвилині небезпечний стандарт заробив Мертенс. Його виконав Габбьядіні, але стінка зупинила удар нападника неаполітанського клубу. Рахунок так і залишався 0:0.

Жуніор Мораєс, який вийшов на останні хвилини гри, зумів виграти забігання у втомлених оборонців «Наполі». Бразильський форвард «Динамо» завдав дуже не точного удару по воротах суперника, хоча у тому епізоді можна було зіграти більш спокійно. Моменти наші хлопці продовжували створювати. Рейна вибив на Рибалку, Сергій пробив із далеку, але знову не точно.

Ліга чемпіонів, 5-й тур. «Наполі» - «Динамо» 0:0.

«Наполі»: Рейна (вр), Хюсай, Кальєхон, Мертенс (Джаккеріні 86'), Гамшик (к), Зеліньскі (Аллан 78'), Інсіньє (Габбьядіні 66'), Кулібалі, Гулям, Альбіоль, Дивара.

«Динамо»: Рудько (вр), Морозюк, Ярмоленко (к), Циганков (Гонсалес 60'), Сидорчук (Оріховський 67'), Рибалка, Гармаш, Віда, Макаренко, Хачеріді, Бєсєдін (Мораєс 81').

Попередження: Сидорчук 19', Кулібалі 75'.