Підсумки 16-го туру ЛПМ для орендованих динамівців

Динамо Київ 28 Листопада, 00:29 1035
Підсумки 16-го туру ЛПМ для орендованих динамівців | 19-27
Переможний гол Андрієвського, безгольова серія Хльобаса та інші результати уїк-енду для динамівців, які грають в оренді в інших українських клубах.

Героєм туру серед орендованих динамівців став Олександр Андрієвський (на фото), гол якого приніс «Чорноморцю» перемогу над «Зіркою» (2:1). Хавбек з’явився на полі на 58-й хвилині за рахунку 1:1, замінивши Микиту Татаркова, а рівно через двадцять хвилин забив вирішальний м’яч у поєдинку.

Його колега по «Чорноморцю» Владислав Калітвінцев вийшов у стартовому складі одеситів, досить активно провів гру та на 84-й хвилині поступився місцем Миколі Мусолітіну.

У цей час «Ворскла» із Дмитром Хльобасом обіграла в гостях «Сталь» (0:1). Форвард провів на полі 80 хвилин та мав по гольовому моменту в кожному з таймів, проте єдиний м’яч полтавчани забили зусиллями Ребенка, коли Хльобас вже відпочивав на лаві запасних. Результативний на початку сезону Дмитро йде з поля без голів вже у дев’ятому матчі поспіль.

Ще двоє орендованих динамівців взяли участь у домашньому матчі «Олександрії» з «Олімпіком», який завершився нічиєю 1:1, причому обидві команди провели другий тайм вдесятьох. Андрій Цуріков зіграв у складі «городян» увесь поєдинок, а Роман Яремчук отримав 71 хвилину ігрового часу, після чого був замінений на Станіслава Куліша.