«Ворскла» - «Динамо»: стартові склади

Динамо Київ 3 Грудня, 13:30 645
«Ворскла» - «Динамо»: стартові склади | 19-27
До вашої уваги стартові склади і текстова трансляція матчу 17-го туру ЛПМ між «Ворсклою» та «Динамо».

«Ворскла»: Непогодов, Сімінін, Пердута, Кобахідзе, Ткачук, Турсунов, Чеснаков (к), Одарюк, Кравченко, Дитятьєв, Ребенок

Лава запасних: Шуст, Загорулько, Бартулович, Сапай, Мельник, Даллку Ардін, Зарічнюк

«Динамо»: Рудько, Морозюк, Ярмоленко (к), Мораєс, Циганков, Сидорчук, Рибалка, Гармаш, Віда, Макаренко, Хачеріді

Лава запасних: Коваль, Антунеш, Корзун, Бурда, Буяльський, Бєсєдін, Громов

Текстова трансляція розпочнеться на цій же сторінці одразу зі стартом поєдинку.

1. Матч розпочався!

2. Гармаш пробив з-за меж штрафного, але вище воріт.

3. На газоні Кравченко. Потрібна допомога йому.

4. Ще одна пауза, тепер Гармаша збили у центрі поля, лежить Денис і не може встати.

5. Все добре з Денисом, наші атакують.

6. ГООООООООООЛ. Сидорчук и Мораєс у стінку обігрались у штрафному Ворскли і Сергій у порожні ворота забиває. 1:0.

7. Ще момент у Динамо! Морозюк пробив з-за меж штрафного, Непогодов відбив, а захисники не дали добити киянам м'яч у пусті ворота.

8. Тиснуть кияни, Ворскла не може вийти навтіь на половину поля Динамо.

9. Мораєс фолить в атаці.

10. Дитятьєв отримав жовту картку за розмови з Ваксом.

12. РУДЬКО! Рятує Артур після удару Турсунова. Супер-момент у Ворскли. Буде кутовий зараз.

13. Ще момент у Ворскли! Після кутового пробив Дитятьєв, але м'яч влучив у стійку.

14. Непогодов тепер рятує. Буде кутовий.

15. ПЕНАЛЬТІ! Чеснаков фолить у штрафному.

16. ГООООООООООЛ. Ярмоленко забиває. 2:0.

17. ГОЛ. Турсунов злету кладе м'яч у ближній кут з десяти метрів.

18. Господарі продовжують атакувати, кияни більше обороняються у останні дві хвилини.

20. Кобахідзе в офсайді.

21. Кутовий кияни заробили. Рибалка готовий подати.

22. Віда намагався пробити, але зробив це невдало. Буде від воріт.

23. Ледь не зрівняли господарі рахунок! Ребенок з десяти метрів пробивав, але Рудько встиг скоротити кут обстрілу і відбив удар Павла.

24. Кутовий кияни виконають з правого флангу.

25. Віда знову встиг пробити після кутового, однак знову повз ворота.

26. Одарюк отримав жовту картку.

27. Ворскла тепер виконає кутовий.

28. Турсунов пробив у верхній кут метрів з двадцяти, Рудько все контролював.

30. Кобахідзе в офсайді.

31. Ще один офсайд у грузинського форварда.

32. Непогано розіграли кияни! Макаренко сильно прострілив, Ярмоленко підставив ногу, але м'яч полетів вище воріт.

34. ГОЛ. Черговий провал у захисті Динамо, Кобахідзе пробив, Рудько відбив м'яч, але Ребенок був перший на добиванні і переправив ігрову кулю у ворота. 2:2. Ось так.

36. Провели кияни пару атак зараз, але нічого гострого не створили.

37. Морозюк в центрі поля тактично збив Ребенка.

39. Тепер вже Ребенок фолить, збив він Ярмоленка.

40. Циганков пробив з меж штрафного, але удар заблокували.

41. Рибалка в центрі поля фолить.

43. Гостро було у штрафному Ворскли, гравці господарів у відчайдушних підкатах стелились під м'яч і змогли відвезти загрозу.

44. Кутовий кияни розіграли невдало, Ребенок виніс м'яч подалі від штрафного.

ВСЕ! Динамо і Ворскла закнічили перший тайм з рахунком 2:2. Відпочиваємо 15 хвилин і повернемось до перегляду цього цікавого матчу.

46. Другий тайм розпочався!

47. Трішки розчистили поле у Полтаві, командам буде легче грати перші хвилини.

48. Кутовий для Ворскли.

49. Рудько на виході зіграв надійно.

50. Господарі більш активно почали тайм, провели декілька непоганих атак вже.

51. Ще одна атака від Полтави, Кобахідзе подавав на дальню стійку, добре що ніхто не замкнув.

52. ГОЛ! Кобахідзе забиває третій гол у ворота Рудька.... Але арбітр сигналізує про положення поза грою.

53. Фолить в атаці Морозюк.

55. Сидорчук пробивав з лінії штрафного, удар заблокували захисники Ворскли.

56. Пробачає Кобахідзе нас. Вийшов на побачення з Рудьком, але не влучив у дальній кут.

57. Кутовий для Динамо.

58. Розіграли кутовий кияни, почали позиційну атаку.

59. Віда через себе пробив, м'яч полетів вище воріт.

60. Бартулович вийшов на поле замість Одарюка.

61. Циганков покидає поле у нас, а виходить Бєсєдін.

62. Офсайд у Турсунова.

63. Сімінін фолить біля штрафного Ворскли.

64. Ярмоленко подав.... за межі поля.

65. Жовту картку отримав Бартулович.

66. Кутовий кияни заробили.

67. ГАРМАШ! Який пас Денис віддав на Ярмоленка. Андрій вийшов віч на віч з голкіпером, але не переграв Непогодова у ближньому бою.

68. Ворскла кутовий заробила.

69. Втікали кияни в атаку, Непогодов вибіг майже до центру і допоміг захисникам.

71. Слабкий удар з-за меж штрафного від киян, Непогодов без проблем забрав м'яч до рук.

72. Бєсєдін упав у штрафному, за що отримав жовту картку, Вакс побачив симуляцію у діях Артема.

73. Кобахідзе знову у офсайді.

74. Бєсєдін пробивав з близької дстанції, Сімінін з порожніх воріт вибиває.

75. Сімінін отримав жовту картку.

76. Офсайд у Кобахідзе.

77. Гармаша збили у центральній зоні.

78. Громов готується до виходу на поле. Отримує настонови від тренерів.

79. Як так? Сидорчук мав неймовірний момент. Бєсєдін прорвався по флангу, обіграв захисника, після цього скинув під удар Сидорчуку, який був сам, навколо нього нікого не було, але Сергій з одинадцяти метрів пробив вище воріт.

81. На відбій господарі грають, кияни затисли конкретно Ворсклу.

82. Громов вийшов на поле замість Мораєса.

83. Ворскла провела першу атаку за останні хвилин сім-вісім, нічого гострого не вийшло.

85. Кияни намагаються створити штурм, але мало що виходить зараз.

86. Бартулович фолить в центрі поля.

87. Рудько на виході відмінно зіграв! Відвів загрозу Артру після прострілу Кобахідзе.

89. Тиснуть кияни! Стомились господарі, але нема ударів.

90. Загорулько вийшов на поле замість Кравченка.

90+1. Чотири хвилини додав Вакс.

90+3. Гострий стандарт для Динамо заробив Бєсєдін.

90+4. Фолить Віда в атаці. Це все.

ВСЕ! Лунає фінальний свисток Вакса. Динамо знову не може переграти Ворсклу. Рахунок 2:2. Для вас текстову трансляцію провів я, Биховець Олександр. Всіх гарних вихідних :)