Засніжена Полтава. «Динамо» втрачає чергові очки в чемпіонаті України

Динамо Київ 3 Грудня, 15:55 798
Засніжена Полтава. «Динамо» втрачає чергові очки в чемпіонаті України | 19-27
Київське «Динамо» грає внічию з полтавською «Ворсклою» і ускладнює собі завдання у боротьбі за чемпіонство.

Здавалося погода не дозволить командам взагалі забити сьогодні м'ячів, проте київське «Динамо» вже на п'ятій хвилині відкрило рахунок. Швидка атака за участю Циганкова, Мораєса Сидорчука завершилася хорошим голом «біло-синіх», яким відзначився Сергій Сидорчук.

Далі пристрасті у грі не зупинилися і «Динамо» створило черговий небезпечний момент. Микола Морозюк пробив задалеку незручно для воротаря, але Непогодов впорався із цим пострілом.

Щось неймовірне коїлося на футбольному полі. Вже на 15 хвилині рахунок на табло був -1:2 на користь «Динамо». Пенальті реалізував Андрій Ярмоленко, а також прекрасним м'ячем відзначився Санжар Турсунов після передачі Павла Ребенка.

Після забитого голу, «Ворскла» відчула впевненість у своїх силах і створила декілька хороших моментів біля воріт «Динамо». Переважно полтавчани атакували флангами і намагалися передачами до штрафної загострити гру. В принципі, це вдавалося «Ворсклі», але більшість у епізодах верх знімав Євген Хачеріді, що і нейтралізувало небезпеку на ворота Рудька.

Все таки натиск господарів увінчався забитим другим м'ячем. Гол на свій рахунок записав Павло Ребенок - 2:2.

Другий тайм прогнозовано розпочався за сильної боротьби за м'яч зі сторони обох команд. Слизький газон перешкоджав футболістам якісно оброблять та виконувати передачі. Дуже багато падінь на пустому місці. Активніше все таки розпочала «Ворскла». Команда Сачка сміливо йшла вперед і створювала небезпечні моменти.

Артем Бєсєдін, який вийшов на заміну зумів розхитати Сімініна і заробити хороший штрафний удар. Його виконав Андрій Ярмоленко, але дещо перестарався з силою подачі Андрій і ніхто до м'яча так і не дістався.

Також мав залізний момент сам же Ярмоленко. Ідеальну передачу віддав Денис Гармаш, вивівши Ярмоленка на побачення із воротарем, але свій момент гравець «Динамо» не використав і рахунок залишився нічийним. Варто відзначити Дениса Гараша, який незважаючи на стан газону віддавав передачі. Окрім пасу на Ярмоленка Денис навісив Мораєсу, той пробив через себе по воротах, на жаль, удар вийшов дуже слабким і Непогодов забрав м'яч до рук.

Дуже багато було з обох сторін подач з флангу, які переважно знімали оборонці. Непогано у гру увійшов Бєсєдін. Його активні дії на флангах створили чимало неприємностей «Ворсклі».

В цілому, вийшла доволі цікава гра. Можна сказати, неочікувана. Ніхто не чекав великої кількості голів, і більшість були впевнені у перемозі «Динамо», але у підсумку нічия - 2:2 .

Ліга Парі-Матч, 17-й тур. «Ворскла» - «Динамо» 2:2.

Голи: Сидорчук 5', Ярмоленко 14' (пенальті), Турнуснов 16', Ребенок 34'.

Попередження: Дитятєв 10', Чеснаков 14', Одарюк 25', Бартулович 65, - Бєсєдін 70'.

«Ворскла»: Непогодов, Сімінін, Пердута, Кобахідзе, Ткачук, Турсунов, Чеснаков (к), Одарюк (Бартулович 58'), Кравченко, Дитятьєв, Ребенок (Зарічнюк 82').

Лава запасних: Шуст, Загорулько, Бартулович, Сапай, Мельник, Даллку Ардін, Зарічнюк

«Динамо»: Рудько, Морозюк, Ярмоленко (к), Мораєс (Громов 81'), Циганков (Бєсєдін 59'), Сидорчук, Рибалка, Гармаш, Віда, Макаренко, Хачеріді

Лава запасних: Коваль, Антунеш, Корзун, Бурда, Буяльський, Бєсєдін, Громов