Артем Франков: «Я б не критикував «Динамо» за цей матч»

Динамо Київ 3 Грудня, 18:50 474
Артем Франков: «Я б не критикував «Динамо» за цей матч» | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився своєю думкою відносно матчу 17-го туру УПЛ «Ворскла» - «Динамо» (2:2).
«По другому тайму я ні в чому не можу дорікнути двох як мінімум - «Динамо» і поле.
Поле - тому що на нього абсолютно безглуздо списувати нереалізовані Ярмоленка і Сидорчука моменти. По зеленому створили б більше? По-перше, не факт, по-друге, це не скасовує сказаного щойно.

«Динамо» - тому що грали з повною самовіддачею, билися, стелилися, носилися, «Ворскла», явно мотивована і цілком майстерна (як вам перший тайм і атаки Турсунова, Кобахідзе, Ребенка ?!), була відверто притиснута до воріт і тільки відбивалася. Але реалізація підвела, і лівий фланг з Мораесом виразно підсів - втім, тут ще й в тому справа, що атаки суцільно справа йшли, де господарював Гармаш в рукавичках Буяльського; ось хто по грі повинен був ставати як мінімум автором гольової передачі ...

Що стосується суддівства. Пенальті у ворота «Ворскли» - чистий, щодо симуляції Бесєдіна в другому таймі дуже не впевнений, тому що рух ногою з боку Пердута присутній, а вже був контакт чи ні, вирішувати тільки арбітру.

Я розумію, що у мене зараз душа співає, бо кінцівка в Полтаві збіглася з корінним переломом в Манчестері, проте видихаю і кажу - ось за цей матч я б не дорікав динамівцям і тим більше не принижував їх відверто безглуздою критикою в стилі «шеф, нарешті все пропало»», - написав Артем Франков в своїй конференції на MatchDay.