Юрій Вернидуб: ​«Після першого тайму повинні були програвати в чотири м'ячі»

Футбол України 3 Грудня, 23:10 460
Юрій Вернидуб: ​«Після першого тайму повинні були програвати в чотири м'ячі» | 19-27
Наставник ​«Зорі» поспілкувався з журналістами після поразки від ​«Дніпра».
«Підсумок плачевний. Вітаю «Дніпро» з перемогою і хорошою грою. Вони заслужено перемогли. Так як ми грали перший тайм, було повною катастрофою. Ми повинні були не в два м'ячі, а в чотири програвати після першого тайму. У другому начебто і зрівняли рахунок, мали ще моменти, але реалізувати їх не змогли. Пропустили і програли. Думаю, що поразка повністю лежить на мені, як на головному тренері.
Мабуть, я не зміг достукатися до гравців. Але є і причини, я думаю. Не хочу їх шукати. Все одно, глибини складу у нас немає, і ті гравці, які не брали участь у сьогоднішній грі, вони дуже багато для нас значать. Той же капітан команди Микита Каменюка. Ті ж Артем Гордієнко, Ігор Чайковський, Рафаель Форстер. Оптимальний варіант я знайти не зміг. Проблеми були як в захисті, так і в півзахисті. У другому таймі начебто все налагодили, але знову ж таки не вистачило. Я, як тренер, винен в тому, що не зміг знайти оптимальний варіант того складу, який повинен був сьогодні вийти і зробити результат», - сказав Вернидуб.