Потяг пішов, а пам'ять залишиться

Динамо Київ 7 Грудня, 22:40 527
Потяг пішов, а пам'ять залишиться | 19-27
У матчі без турнірного значення «Динамо» встановило свій рекорд в ЛЧ.

«Марна трата часу», «безглуздий», «непотрібний» матч... Якими тільки епітетами ні нагороджували цю зустріч перед її початком в футбольних колах в нашій країні. Невластивою для лігочемпіонських ігор апатії, що охопила спортивні ЗМІ, мало не піддалися і вболівальники найбільш титулованого клубу України. Щодо аудиторії, яка може відвідати цю зустріч, напередодні вечора вівторка озвучувалися нерадісні прогнози. Злі язики натякали на можливий антирекорд відвідуваності для ігор групового турніру Ліги чемпіонів у Києві, однак, думається, 14 036 чоловік, які не побоялися ні холодної грудневої погоди, ні відсутності турнірної мотивації у господарів, - гідний показник. Ну а ті, хто в останній момент все-таки відмовилися від вояжу на «Олімпійський», повинні кусати лікті...

Замість глядацького антирекорду - отримайте рекорд результативності «Динамо» в окремо взятій зустрічі основного етапу ЛЧ і перемогу з найбільшою різницею м'ячів! Шість «сухих» голів до 6 грудня 2016 року команда зі столиці України за минулі 16 розіграшів не забивала нікому! До цього найвищим досягненням (4:0) були культовий поєдинок з «Барселоною» в 1997-му і вікторія над «Андерлехтом» в 2000-му. Доводиться лише шкодувати, що найбільш видовищний поєдинок за останні кілька сезонів кияни зіграли тільки зараз, на останніх зітханнях минаючого 2016 року.

А адже ще позавчора футбольна Україна обговорювала глибоку кризу в біло-синіх рядах, попутно вибираючи Сергію Реброву змінника зі списку кандидатів...Цікаво, що заспівають деякі експерти тепер...Матч почався в високому темпі, причому диктував його саме український чемпіон. Гравці «Бешикташа», який приїхав до Києва перемагати (вікторія гарантувала стамбульському клубу перший в історії вихід в плей-офф Ліги чемпіонів без оглядки на паралельну зустріч «Бенфіки» і «Наполі»), перший удар в сторону воріт киян завдали лише на 21-й хвилині, а в рамку за весь поєдинок і зовсім не пробили жодного разу.

Натомість господарі продемонстрували цілий феєрверк комбінацій, які в цей раз, що найцінніше, втілювалися в голи. Від фірмової нереалізації моментів, якою частенько дорікає динамівський коуч своїх підопічних, в цей раз не залишилося і сліду. Початок розгрому поклав уже на 9-й хвилині Бєсєдін, який відзначився дебютним м'ячем у єврокубках. Однак у важкому нокдауні стамбульці виявилися під кінець півгодини гри, коли їх захисник з промовистим прізвищем Бек ціною порушення правил перервав вихід один на один Гонсалеса. Потрійне покарання для «Бешикташа» - червона картка, пенальті і гол. Ярмоленко, який відзначився з «точки», взяв участь, до слова, в чотирьох гольових комбінаціях в цей вечір. Описувати всі кола пекла для стамбульської команди не має сенсу, та й, мабуть, не вистачить місця на цій газетній шпальті. Хлопці, де ж ви були раніше?...