Іван Петряк: «У цьому році у нас такі суперники випали, що ворогу не побажаєш»

Світовий футбол 8 Грудня, 23:48 633
Іван Петряк: «У цьому році у нас такі суперники випали, що ворогу не побажаєш» | 19-27
Півзахисник луганської «Зорі» поділився емоціями після матчу проти «МЮ».
«Звичайно, ми засмутилися, тому що перший тайм ми добре відіграли. Не дали нічого створити МЮ, хоча і грали від оборони, але по-іншому ніяк. Ми б могли побігти, але знаємо, хто там грає в атаці і вони б тоді нас би ще в першому таймі розірвали.
У другому таймі швидкий гол, звичайно, трошки вплинув. Ми засмутилися, але розуміємо, що противник дуже сильний фізично і технічно оснащений. Дуже складно конкурувати, чесно.
Звичайно, десь досвіду нам не вистачило, адже тільки в перший раз граємо на цій стадії. І МЮ дуже сильний фізично. Кожен другий під два метри зросту, по сто кілограм. Дуже складно з ними боротися. Напевно, не вистачило сил і тому морально впали після пропущеного м'яча. Коли пропускаєш, то розумієш, що потрібно бігти і відіграватися, але в той же час боїшся отримати ще більше.
У нашої команди зараз спад. Це бачать усі. Але ми намагаємося з хлопцями і тренерським штабом знайти вихід із ситуації. І в чемпіонаті зараз спад, і з Кубка вилетіли. Ми намагаємося розібратися, але поки самі не можемо знайти вихід з цієї ситуації. Команда працює і не опускає руки. Але чомусь не виходить.
Звичайно ж, є величезне бажання в наступному сезоні також грати в Лізі Європи. В принципі, у нас все є, щоб бути в трійці в чемпіонаті і знову потрапити в групу. У цьому році у нас такі суперники випали, що ворогу не побажаєш», - сказав Петряк в ефірі телеканалу «Футбол 1».