Підсумки 18-го туру ЛМП для орендованих динамівців

Динамо Київ 12 Грудня, 14:11 739
Підсумки 18-го туру ЛМП для орендованих динамівців | 19-27
В останньому турі перед зимовою перервою у чемпіонаті України взяли участь четверо орендованих динамівців.

У суботу «Ворскла» Дмитра Хльобаса з’ясовувала стосунки в гостях у луцької «Волині». Завдяки єдиному голу Одарюна на 50-й хвилині переможцями поєдинку вийшли підопічні Василя Сачка, а Хльобас провів на полі 86 хвилин, після чого поступився місцем Дмитрові Шаповалу.

А в неділю у зустрічі «Олександрії» та «Чорноморця» зіграли троє орендованих динамівців. Через пошкодження другий матч пропускає хавбек «городян» Андрій Цуріков. Натомість Роман Яремчук вийшов у стартовому складі команди Володимира Шарана, загрожував воротам одеситів, але всі його удари проходили повз ціль. На 78-й хвилині форвард був замінений на Станіслава Куліша.

В основному складі «Чорноморця» вийшли Олександр Андрієвський та Владислав Калітвінцев, які записали у свій пасив по жовтій картці. Варто відзначити, що загалом зустріч в Олександрії проходила агресивно – команди заробили на двох 16 «гірчичників» та дві червоні картки. Андрієвський відзначився результативним навісом на Кирила Ковальця, який зрівняв рахунок на 22-й хвилині. Але переможцями двобою вийшли все ж господарі, підсумковий рахунок – 2:1.