«Зимова спека» на «Олімпійському»: «Динамо» — «Шахтар»: 3:4

Динамо Київ 12 Грудня, 21:05 1187
«Зимова спека» на «Олімпійському»: «Динамо» — «Шахтар»: 3:4 | 19-27
В матчі 18-го туру УПЛ «Динамо» та «Шахтар» забили сім голів на двох, продемонструвавши ефектний футбол на засніженому «Олімпійському».

Не зважаючи на нефутбольну погоду, команди порадували вболівальників хорошою грою та забитими м'ячами.

На 14-ій хвилині найшвидший гол в протистояннях «Динамо» та «Шахтаря» забив Жуніор Мораєс. 1:0.

На третій хвилині Хачеріді вразив власні ворота, зрівнявши рахунок у матчі після навісу Бернарда. 1:1

На 30-ій хвилині Рибалка прекрасно виконав штрафний, вивівши «Динамо» вперед. 2:1.

До перерви кияни створили ще кілька загострень біля воріт «гірників», але реалізувати хоча б один момент не вдалося і команди пішли на перерву за рахунку 2:1.

Старт другої половини гри став «холодним душем» для «біло-синіх».

На 50-ій хвилині Фред після навісу Срни вивів свою команду вперед. 2:2.

На 58-ій хвилині Феррейра розстріляв ворота Рудька. 2:3

А на 61-ій хвилині Жуніор Мораєс залишив «Динамо» в меншості, після сутички з Срною та Ракицьким.

Після цього прикрого моменту з вилучення шанси «Шахтаря» явно зросли. «Гірники» відчули себе вільніше. Бернард, вийшовши «на побачення» з Рудьком, не зміг переграти голкіпера «біло-синіх», намагавшись по-піжонськи його перекинути.

Вже кілька хвилин по тому, Сергій Рибалка пробивав штрафний удар, але відзначитися знову йому не вдалося.

На 74-ій хвилині Артем Бєсєдін обікрав Пятова і відправляв м'яч до пустих воріт, але йому трішки забракло точності.

Боротьба тривала до останніх хвилин. На 88-ій хвилині Хачереді зробив дубль. М'яч від руки Євгена знову втрапив до своїх воріт. 2:4

Динамівці не зупинилися і на 93-ій хвилині Бєсєдін забиває гол - 3:4.

Під кінець поєдинку вилучення отримав Рибалка.

Матч завершився перемогою «Шахтаря» - 3:4. Матч видався дуже цікавим, на «Олімпійському» було спекотно. На жаль, «біло-сині» поступилися і йдуть у відпустку з поразкою принциповому супернику.

Статистика матчу:

УПЛ. 18-ий тур. «Динамо» — «Шахтар»: 3:4

Голи: Мораєс - 14 сек., Хачеріді - 3 (аг), Рибалка - 30, Фред - 50, Феррейра - 58, Хачеріді - 88.

Попередження: Степаненко - 27, Бурда - 52, Рибалка - 56, Гонсалес - 64, Дентіньо - 95

Вилучення: Мораєс - 61, Рибалка - 93.

«Динамо»: Рудько, Ярмоленко (К), Мораєс, Сидорчук - (Бєсєдін - 71), Рибалка, Віда, Гонсалес - (Циганков - 71), Бурда, Макаренко, Буяльський - (Гармаш - 58), Хачеріді.

Лава запасних: Коваль, Антунеш, Циганков, Корзун, Гармаш, Гусєв, Бєсєдін.

«Шахтар»: Пятов, Срна (К), Кучер, Ракицький, Ісмаілі, Фред, Степаненко - (Малишев - 93), Коваленко - (Тайсон - 72), Марлос - (Дентіньо - 80), Бернард, Феррейра.

Лава запасних: Шевченко, Бутко, Кривцов, Малишев, Тайсон, Дентіньо, Борячук.