Футбол України 24 Грудня, 21:47 855
ЗМІ: орендований футболіст «Шахтаря» взяв участь у бійці на аматорському турнірі | 19-27
Гравець «Олімпіка» Сергій Гринь, який належить донецькому «Шахтарю», взяв участь у бійці на турнірі з міні-футболу.

Як повідомляє WDL, у Маріуполі в ці дні проходить 15-й Кубок міста з міні-футболу, в якому беруть участь 18 команд. У їх складах виступають чимало відомих гравців: Сергій Гринь (Іллічівець, Олімпік, Шахтар), Дмитро Скоблов (Іллічівець, Буковина), Денис Розум (Таврія), Володимир Кілікевич (Іллічівець, клуби Фінляндії та Молдови), Артем Меркушов (ФК Суми), Антон Маленко (Авангард Краматорськ), Ігор Биковський (Арсенал-Київ), Сергій Грибанов (Іллічівець), Дмитро Єсін (Іллічівець, Ворскла), Артем Савін (Іллічівець, Зоря) та інші.

Матч між ФК «Волноваха» і «Сервісінвестбуд» міг дозволити гостям з Волновахи достроково вирішити питання виходу з групи в чвертьфінал. Але на 33-ій хвилині за рахунку 4:2 на користь ФК «Волноваха» зустріч була зупинена через масову бійку, в якій брали участь майже всі гравці обох команд. Перший конфлікт виник в середині другого тайму, але судді швидко заспокоїли гравців жовтими картками. Але через кілька хвилин Томас Середа, який виступав за «Сервісінвестбуд» (в поточному сезоні за «Чорноморець» U-19, 13 ігор) стрибнув у підкаті (!) ззаду в ноги Сергію Гриню («Олімпік» - 10 ігор, 2 голи в поточному сезоні УПЛ) і міг нанести серйозну травму. Абсурдність ситуації полягала в тому, що Гринь з м'ячем в той момент рухався в бік своїх воріт. У відповідь на фол Гринь вдарив суперника ногою, після чого почалася масштабна бійка. Зустріч була зупинена, а Томас Середа був відправлений до лікарні, де у нього виявили легкі тілесні ушкодження.