05/01/2017 12:52 272

Олександр Тимчик: «Хочеться виграти у фіналі Юнацької Ліги чемпіонів, думаю, у нас є всі шанси для цього»

Захисник київського «Динамо» в інтерв'ю згадав свій дебют за першу команду киян, оцінив виступи команди в ЮЛЧ, а також зізнався, хто в «Динамо» є авторитетом для нього.

- У першому ж матчі за основу «Динамо» ви сфолили у власному карному майданчику, сильно тоді занервували?

- Я і до гри трохи нервував, але команда мені допомогла перебороти цей страх. Після заробленого пенальті в свої ворота, трохи почався мандраж, але в перерві тренерський штаб сказав, що все нормально, забудь цей епізод і грай далі в свою гру, після цих слів стало легше.

- Які були відчуття після дебюту?

- Після дебюту емоції зашкалювали, так як ми виграли, дуже був радий цій події.

- У другій половині сезону, будете грати за команду U-21?

- Ще нічого не говорили за кого буду грати, але не в якому разі не буду засмучуватимусь, якщо не візьмуть виступати за першу команду, буду продовжувати далі працювати і пробиватися в основний склад, якщо це не трапитися після відпустки.

- Як можете оцінити свій виступ, і в цілому команди на груповому етапі Юнацької Ліги Чемпіонів? Які завдання ставляться на весну?

- Я хочу всім хлопцям подякувати за цей груповий етап, який ми пройшли без програшу, всі були молодці. А на весну, хочеться виграти у фіналі ЮЛЧ, мені здається у нас дуже сильна команда, і є всі шанси для цього.

- Ви заробили 3 жовті картки на груповому етапі. Можна сказати що ви грубий гравець?

- Не хочу сказати, що я грубий гравець, в деяких випадках це все емоції, але на таких рівнях треба вже якось контролювати себе, над чим буду працювати.

- Які були відчуття, коли вперше їхали в молодіжну збірну?

- Дуже радів виклику до молодіжної збірної, намагався показати себе на всі 100%, але думаю, що у мене це не вийшло, трохи був мандраж, багато незнайомих облич, але в подальшому, якщо буду залучатися до молодіжної збірної, то покажу себе з кращого боку.

- Хто для вас є авторитетом в «Динамо», і хто серед тренерів?

- Звичайно Гусєв і Шовковський, хоч їх зараз вже немає в «Динамо», але вони залишаться завжди в пам'яті. З тренерів Сергій Станіславович, так як він багато чого побачив у своїй кар'єрі.

- Хотіли б провести всю кар'єру в «Динамо», як Гусєв і Шовковський?

- Так, мені здається кожен би цього хотів, «Динамо» - це великий клуб.

- Якщо я не помиляюся, на момент переходу вам було тільки 16, хоч встигли закінчити школу тоді?

- Так, було 16, перший семестр ходив в школу, а вже після зими, мене забрили в U-19 і в школу особливо не ходив, так як вранці були тренування.

- Що на це говорили вчителі і батьки?

- Вчителі мене постійно просили приносити якісь реферати, давали мені домашнє завдання, це я їм завжди приносив. А батьки розуміли, тому нічого не говорили.

Розмовляв Костя Кваша

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше