06/01/2017 16:24 104

BetFaq. Короткий огляд

BetFaq - сервіс прогнозів на спортивні події. Щодня на сайті публікуються десятки прогнозів на чотири види спорту: футбол, баскетбол, хокей і теніс. Аналітики з усього світу надають свої думки на кожен матч і аргументують свій вибір.

Назва дає можливість ознайомитися з поняттям грамотної спортивної аналітики і надає безкоштовні прогнози на спорт по всіх популярних напрямках. Інтуїтивний інтерфейс і чуйна служба підтримки дають безперечну перевагу в грі на спортивних ставках.

Кожен день BetFaq готують від 1 до 3-х надійних прогнозів. Якщо ви вирішили скористатися платними Преміум прогнозами, вам призначається персональний аналітик, який надасть один прогноз, найбільш актуальний на момент покупки. У разі програшу той же аналітик підготує для вас компенсаційний прогноз.

У BetFaq діє система «примусового відсторонення». Жоден фахівець не може давати постійно стабільні результати, а тому кожен з них може публікувати свої прознози не більше, ніж кілька днів поспіль. Навіть якщо серії прогнозів безпрограшні, сервіс намагається максимально покращити результат перемог.

На даний момент у BetFaq діє акція: 1 PREMIUM прогноз за 2000р. замість 3000р.

Детальніше Ви можете дізнатися безпосередньо на сайті сервісу BetFaq <<<

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше