06/01/2017 20:23 195

Павло Ребенок: «Ворскла» — найкраща команда для моїх ігрових якостей»

Один з лідерів полтавського клубу розповів, чому вирішив залишитися у «Ворсклі».

- Павло, що ви відчуваєте в зв'язку зі змінами в «Ворсклі» і фінансовою ситуацією в клубі?

- Фінансове питання давайте не будемо зачіпати. Хочеться вірити, що в цьому клубі все буде добре, з усіма боржниками розрахуються, і «Ворскла» буде однією з найстабільніших команд.

- Тобто ви вірите, що борги за 10 місяців погасять?

- Так.

- Наскільки я знаю, ви залишаєтеся в Полтаві?

- Так. Тут я вдома, і кудись їхати мені не хочеться. Справа не в грошах, хоча вони важливі, безумовно. Але в цьому клубі я виступаю найкраще за всю кар'єру. «Ворскла» - найкраща команда для моїх ігрових якостей. Хочеться завжди добре грати і отримувати від цього моральне задоволення.

- Ви готові піти на якісь фінансові втрати заради того, щоб зберегти кар'єру?

- Я багато чим зобов'язаний цьому клубу, мені б дуже хотілося тут залишитися. Але що саме будуть пропонувати, я ще не знаю. Будемо розмовляти з керівниками.

- Досвідчені футболісти часто шукають більш вигідні варіанти з фінансової точки зору, щоб під кінець кар'єри трохи підзаробити. У цьому контексті ви не думали про переїзд в інші країни, де фінансова ситуація в футболі краще, ніж в Україні?

- Коли футболіст не хоче «вичавлювати» з себе максимум, а їде грати просто заради грошей - я навіть не знаю...По-моєму, чим старше стаєш, тим більше знаходиш мотивацію саме тому, що є зобов'язання ще і перед сім'єю. Все це надає більше сил, впертості, характеру, через це хочеться грати краще. У мене зараз саме так. А щодо закордону - в Італію чи Іспанію, мабуть, поїхав би. А в той же Казахстан не пропонували.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше