«Реал» повторив рекорд «Барселони»

Світовий футбол 8 Січня, 15:09 880
«Реал» повторив рекорд «Барселони» | 19-27
Перемігши в першому матчі Прімери 2017 року «Гранаду», «Реал» довів беспрограшну серію у всіх турнірах до 39 поєдинків і повторив національний рекорд «Барселони».

«Реал» повторив національний рекорд «Барселони», безпрограшна серія якої тривала 39 матчів у всіх турнірах, пише UEFA.com.

Розгромивши в першому поєдинку Прімери 2017 року «Гранаду» з рахунком 5:0, команда Зінедіна Зідана повторила рекорд своїх принципових суперників. До речі, серія «Барселони» перервалася саме в матчі з мадридцями: 2 квітня 2016 року «Реал» завдяки голу Кріштіану Роналду в кінцівці переграв каталонців на «Камп Ноу» з результатом 2:1.

Через чотири дні «Реал» поступився «Вольфсбургу» в першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА з рахунком 0:2. З тих пір мадридці не програвали, а в четвер спробують продовжити серію без поразок до 40 поєдинків, коли зустрінуться на виїзді з «Севільєю» в Кубку Іспанії.