09/01/2017 18:56 267

Леонід Буряк: «Нещодавно запросив англійця на гру лідерів нашого чемпіонату, а він подумав, що це любителі»

Легендарний екс-футболіст київського «Динамо» та колишній тренер збірної України розповів про випадок із життя, який характеризує український футбол.

«Український футбол в 2016 році впав до такого низького рівня, що, мабуть, далі вже просто нікуди. Тоді як футболісти однієї-двох команд буквально жирують у своїх зарплатах, в інших гравці можуть по кілька місяців не отримувати гроші. Не хочуть грати в Україні і зарубіжні гравці, яких лякає політична обстановка в країні. Думаю, що футбольній владі пора щось вирішувати, тому що в новому році зникнути можуть ще кілька клубів, як було з іншими командами, яких вже немає. Ще три роки тому всі думали, що футбол йде вперед, а виявилося, що все навпаки.

Футбол в Україні вже впав до такого рівня, що на кращі команди країни ходять 1600-1800 глядачів. На жаль, про те, що було у нас ще відносно недавно, годі й казати. Зараз критикують СРСР, але можу сказати, що в союзні часи збірні всіх рівнів від юнацької до головної на 50% складалися з українців. Нещодавно я запросив знайомого-англійця на гру за участю провідних команд. Після перегляду він довго не міг повірити, що грали не любителі, а лідери чемпіонату», - сказав Буряк у інтерв'ю РИА Новости.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше