10/01/2017 09:30 196

В'ячеслав Заховайло: «Зі свого досвіду хочу застерегти хлопців - в Туреччині зарплати платять нечасто»

Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло прокоментував зацікавленість турецьких клубів в українських футболістах.

«Турецький поворот в бажаннях українських гравців був цілком передбачуваний і навіть логічний. Погоджуся... Ловити в Українській лізі нічого. Все руйнується і незрозуміло коли настане ясність. Зарплату стабільно отримують тільки в «Динамо» і «Шахтарі», всі інші грають в борг. Футболісти розуміють, що заборгованості по зарплатах їм ніхто повертати не збирається. І ось, мабуть вперше, всі встали на старт грандіозного шухера. Але куди бігти? Хто вас чекає? Літнє трансферне вікно показало що українські «майстра» нікому не потрібні. Тут всі згадали про демонів-агентів. Підказка була зрозумілою... ТУРЕЧЧИНА. Для агентів ясна сцена.

Зі свого досвіду хочу застерегти хлопців - в Туреччині зарплати платять нечасто. Не граєш в основі, травма - вважай, що тебе кинули. Всі клуби фінансово підв'язані до виплати гонорарів за продаж телеправ. Гроші надходять в клуби в кінці червня в кращому випадку. Так що, набирайтеся терпіння. В кінці сезону вашому агенту надійде пропозиція, а саме 50% зарплати відразу або взагалі нічого. Корупція у футбольній Туреччини величезна. Уважно вивчіть ваш контракт. Винятки існують тільки у клубів, які потрапили в зону єврокубків. Все залежить від репутації вашого агента. При угоді в Туреччині, як правило, вас будуть продавати агенти-посередники, а не ваш особистий агент. Ось так, малята», - написав Заховайло на своїй сторінці у Facebook.
Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше