10/01/2017 22:58 144

Андрій Шевченко: «Розмовляв із Фергюсоном, він згадував Лобановського»

Головний тренер збірної України розповів про розмову із Алексом Фергюсоном, а також поділився думкою з приводу розширення чемпіонату світу.

«Ми розмовляли, напевно, більше півгодини. Фергюсон згадав Лобановського, він в розмові зі мною зазначив той величезний внесок, який вніс Валерій Васильович в розвиток гри. Мені було дуже приємно це чути.

Ну а Клаудіо ми привітали з перемогою, я за нього голосував. Це неймовірно вдалий рік для Раньєрі! Він зробив те, що здавалося абсолютно неможливим, - переміг в одній з найсильніших ліг світу з маленькою командою без зірок. Це повертає нас усіх до суті самого футболу - в цій грі перемагають не тільки гроші, як це може здатися сьогодні, а перш за все ті, хто більше хоче перемогти.

48 команд на ЧС? Всі з ким я спілкувався з цього приводу, позитивно оцінюють таке нововведення. Розширення чемпіонату світу до 48 команд - крок, який буде направлений на розвиток гри. Це мотивація для середніх команд прогресувати, так як вони тепер будуть мати реальний шанс взяти участь у фінальній частині мундіалю. У цьому рішенні відчувається новий підхід застосовується в ФІФА для вирішення глобальних футбольних проблем», - резюмував Шевченко.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше