11/01/2017 00:03 53

Гравець ялтинського «Рубіна»: «Запитав про зарплату - мене послали»

Захисник «Рубіна» з Ялти Євген Наталич розповів про свій конфлікт з президентом кримського клубу Павлом Кандулою. За словами 37-річного футболіста, в кримському футболі намітилася тенденція - клуби не виконують своїх зобов'язань перед гравцями.

- Приїхав до Криму. Підписав контракт. У ньому стояла мінімальна сума - 12 тисяч рублів. Але на словах домовленість - дають 30 тисяч. Майже відразу отримав серйозну травму ліктьової кістки, пропустив близько двох місяців. Ще не до кінця відновився навіть, але провів матч зі зламаною рукою. Найцікавіше почалося потім, коли вже потрібно було їхати додому, у відпустку. Президент порахував, що, раз я був травмований і не міг тренуватися, мені слід дати менше грошей. Двічі заплатив по 10 тисяч. Сказав, щоб спокійно їхав додому, він мені вишле гроші, що залишилися. Але тільки 50 тисяч - на більше я, за його думкою, не награв. Повернувся додому. Разів 6 або 7 він мені обіцяв, що ось сьогодні точно перерахують. В один прекрасний момент він мені взагалі заявив, що якщо я буду таким же нав'язливим, грошей я не побачу, і розбиратися будемо в судовому порядку.

- Це одиничний випадок?

- У Криму зараз багато різних історій відбувається. Одного мого товариша в іншій команді відрахували після першої ж офіційної гри, нічого не заплативши. Іншого звинуватили у здачі матчу. Мабуть, звільняли місце для своїх людей. Повне беззаконня. Те, що в Ялті відбувається - бардак бардаком. Та й в «Таврії» великі гроші винні, в «Кафе». В «Океані», я знаю, нещодавно заборгованості закрили.

- Загрози надходили?

- При мені президент комусь дзвонив, коли з одним з гравців був конфлікт: футболіст не віддавав екіпіровку перед відпусткою, тому що не отримав зарплату. Це був якийсь товариш президента, якого просили розібратися.

- Тобто навіть не загрожували розірвати контракт і залишити без грошей?

- Зі мною взагалі технічно розібралися. Президент каже, що розраховує на мене навесні. Потім дзвонить головний тренер і говорить, що я вже дозрів для тренерської роботи. За мене вирішили, чужими руками прибрали з команди.

- Виходить, основні претензії до президента?

- Так. У нього є така риса. Коли починаєш йому писати про гроші, він тебе блокує.

- А з іншого телефону пробували дзвонити?

- Так, дзвонив з номера дружини. Навіть трубку зняв. Але розмова у нас з ним тоді відбулась коротка. Мене, грубо кажучи, послали. Розблокував мене президент тільки тоді, коли йому вже став дзвонити юрист. Зараз в черговий раз пообіцяв розрахуватися до 12-го числа. Не дуже віриться. Почуття безкарності там у людей дуже міцне, - доносить слова футболіста football.sport.ua

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше