11/01/2017 17:03 189

Чим зараз займається Роман Єрьоменко

Роман Єрьоменко не має права грати в футбол на професійному рівні. Але не впадає в депресію та продовжує ганяти м'яч.

Піднімає іншим настрій

Дискваліфікація для спортсмена - штука страшна. У тому числі для футболіста РФПЛ. Але футбол не все життя, тому Роман Єрьоменко, дискваліфікований на два роки за вживання кокаїну, не впадає в депресію - ми не набрехали у врізі до матеріалу. Притому це не припущення - є підтвердження від людини, прекрасно знайомої з півзахисником. Марко Трабуккі, який веде справи Єрьоменка, на початку грудня трохи розповів про те, як справи у Романа.

«Звичайно, Єрьоменко чекає повернення в футбол. Але зараз він з дружиною в Швейцарії, у нього багато зустрічей з адвокатами, які спеціалізуються на випадках з допінгом. Я його бачив тиждень тому в Швейцарії, і він був в дуже хорошому психологічному стані. Роман зовсім не в депресії, нічого такого. Навпаки, іноді він і нам настрій піднімав», - слова Трабуккі.

Приблизно в той же час говорив аналогічні речі і батько Романа, Олексій Єрьоменко-старший.

Розповідаючи вже про життя сина в Гельсінкі:

«За Романа ви не турбуйтеся! Він знаходиться з дружиною і трьома дітьми в Гельсінкі. У нього все добре. Роман тренується за індивідуальною програмою і готується повернутися в футбол. Настрій - оптимістичний. Так що його шанувальникам, немає чого переживати».

Грає в футбол

ЦСКА Слуцького любив влаштовувати трилери. Тому Роману Єрьоменку не звикати до шикарних сценаріїв і зубодробильних сюжетів матчів. Під час вимушеної професійної паузи креативний півзахисник не забуває про улюблену гру. Старший брат Романа Олексій, відомий в Росії за виступами за «Сатурн», в минулому році, 29 грудня, написав короткий, але змістовний пост в «Фейсбуці»: «After futsal!!! 5:5». До запису була прикріплена фотографія разом з Романом в машині. Невідомо, скільки саме голів забив півзахисник ЦСКА (або віддав гольових), але Єрьоменко принаймні грає в футбол. Вже непогано.

«Чемпионат» зв'язався з Олексієм Єрьоменком, і він без проблем погодився розповісти, як поживає його брат. І детально прокоментував свої фото.

«Ми з Ромою бачимося щодня. І постійно граємо в футбол. На свіжому повітрі, в залі, 11 на 11, 8 на 8, 5 на 5 - в будь-якому форматі. Скільки народу збереться, стільки і грають.

В основному це професійні футболісти, у яких пауза в чемпіонатах. З Ромкою разом ніколи не граємо - брати Єрьоменки в різних командах, щоб були рівні склади! Не важливо, скільки на вулиці градусів - мінус 30 або плюс 30. Ось 1 січня було, скажімо, 10 нижче нуля, але ми все одно грали! Так-так, прямо в перший день нового року, о 12-й ранку. Рома не може без футболу, як і я.

До речі, по суботах і неділях ми граємо в футбол саме з російськими хлопцями! Цій традиції вже 20 років - у вихідні в Гельсінкі ганяють м'яча росіяни. Природно, ми з Ромою із задоволенням туди приходимо. Притому рубаються люди різного віку - від 17 до навіть 60 років! Наш тато, Олексій Єрьоменко-старший, теж пару раз грав».

Бере участь в командному селфі

Наступного дня було продовження історії. А як інакше - після футбольного матчу повинна ж бути реакція: матеріали, репортажі, фотогалерея. В якості останнього Олексій запостив ще одне фото - в модному нині форматі «командного селфі». Потрапив на нього і Роман - в міру позитивний, в чорних спортивних штанях і темній футболці. Символіки ЦСКА на фото не помічено - ні на самому «армійцеві», ні на інших його, тимчасових партнерах. Проте атмосфера для Єрьоменка напевно була звичною - в дружній «дир-дир» в Фінляндії грають представники різних національностей. Прямо як у ЦСКА.

Проводить час із близькими

«Окрім футболу Рома дуже багато часу приділяє родині! У нього ж кохана дружина, три чудових дитини, - продовжує свою розповідь Олексій Єрьоменко. - Зараз у нього з'явилася можливість постійно бути з ними поруч, спілкуватися. Я викладав в «Фейсбуці» кілька хороших фотографій.

Ось, наприклад, Ромка возиться з дітьми. Ну, і вони грають в цю обридлу мені гру (сміється). Там треба зробити так, щоб пляшка встала. Коротше кажучи, Рома не впадає у відчай і нормально живе. А ми всі допомагаємо йому пережити важкий період».


Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше