11/01/2017 18:52 265

«Сталь» назве нового тренера 15 січня

Сьогодні кам'янська команда оголосила про припинення співпраці з голландським фахівцем Якобом Галлом за взаємною згодою сторін.

«Галл втомився від України, клуб втомився від Галла, тим більше що результат тренер теж не показав», - пояснили MatchDay в «Сталі» закінчення співпраці з голландцем.

Якоб Галл очолював «Сталь» із серпня 2016 року, під керівництвом 52-річного голландця «Сталь» провела 17 офіційних поєдинків. На зимову перерву кам'янська команда пішла на дев'ятому місці, маючи в своєму активі 14 очок.

Із новим тренером, за інформацією MatchDay, в «Сталі» вже фактично визначилися. Контракт із ним буде підписаний в Києві 15 січня, а 16 січня Вардан Ісраелян представить його команді в Пущі-Водиці, де футболісти зберуться після відпустки. З великою часткою ймовірності, виправляти турнірне становище «Сталі», яка втратила можливість боротися за зону єврокубків (дев'яте місце), буде іноземний фахівець. Правда, бельгійсько-голландського вектора вже не буде і погляд керівництва клубу був звернений на тренерів із ближнього зарубіжжя. Хоча головний кандидат на цей пост і фаворит «Сталі», білорус Леонід Кучук, для України зовсім не «фахівець з-за кордону».

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше