11/01/2017 19:56 166

Хамес Родрігес відмовився від суперпропозиції китайського клубу

Колумбієць відмовився від неймовірної угоди від «Хебей Чайна Фортун».

Півзахисник Хамес Родрігес довів на ділі, що його слова, сказані після фіналу чемпіонату світу серед клубів, зовсім не говорили про неодмінне бажання покинути «Королівський клуб». По крайній мірі, колумбієць відповів відмовою на супервигідну пропозицію від китайського клубу «Хебей Чайна Фортуна», очолюваного Мануелем Пеллегріні. Хамесу було запропоновано зарплату в 30 мільйонів євро в рік чистими - це майже в 10 разів більше нинішніх 3,5 мільйона, які Хамес отримує в «Мадриді».

Керівництво «Мадрида» в курсі інтересу китайського клубу до Хамеса Родрігеса. Перша пропозиція, яку зробив «Хебей» «Мадриду», дорівнювало 80 мільйонам євро, тобто ті ж самі гроші, які Королівський клуб свого часу заплатив за колумбійця «Монако». Однак ця сума «Мадрид» не зацікавила. Коли 27 грудня Флорентіно Перес був в Дубаї на врученні премій Globe Soccer, на цьому ж заході був присутній і агент Хамеса Жорже Мендеш. Саме там китайський клуб, побачивши марність своєї попередньої спроби, підняв пропозицію по футболістові збірної Колумбії до 110 мільйонів євро, але тут вирішальне слово сказав сам Хамес, який відповів на пропозицію китайців однозначною відмовою.

Клуб «Хебей Чайна Фортуна» був створений всього 6 років тому, в 2010 році, а в 2015 році він був куплений однією з найбагатших китайських компаній China Fortune Land Development, яка також володіє акціями Китайської Суперліги.

Незважаючи на коротку історію, «Хебей Чайна Фортуна» вже встиг відзначитися спробами залучити до своїх лав Кріштіану Роналду і Лео Мессі. У європейській пресі наводилися дані про те, що китайський клуб нібито готовий заплатити за Кріштіану 300 мільйонів євро і запропонувати Мессі зарплату в 100 мільйонів євро в рік чистими.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше