12/01/2017 10:06 235

Герой футбольного дня. Володимир Костевич

Про перехід Володимира Костевича до «Леха» і політику «Карпат».

«Карпати» ніколи не були кліткою для своїх гравців. Ба більше, клуб, судячи з останніх подій, готовий розставатися з найперспективнішими своїми гравцями заради заробітку. Наразі маємо факт переходу Володимира Костевича до «Леху». Деталі угоди не повідомляються, але навряд чи львів'яни відпустили футболіста задарма.

Але тут цікавий інший бік медалі. Костевич – футболіст перевірений, адаптований до команди, готовий віддавати на полі багато сил. Але «Карпати» без докорів сумління відправляють Володимира до Польщі, а запрошують натомість двох уже екс-футболістів «Чорноморця» – Боровика та Філімонова.

Це дуже схоже на ті граблі, на які «Карпати» вже наступали з Зубейком, Нестеровим, Чумаком, Ярошенком та іншими. Тобто, львів'яни розстаються з футболістами, які здатні приносити користь на полі, набираючи на їхні місця гравців, не здатних пристосовуватися до нових вимог. Принаймні, ніхто з тих, кого львів'яни запрошували останнім часом, по-справжньому в «Карпатах» не розкрився. Нестеров грає в основі, але «привозить» дуже багато. Зубейко, Ярошенко в команді лише для кількості. А були ж ще тимчасові персонажі на кшталт Рудики.

Карпаты (Львов)

Одним словом, «Карпати» навряд чи найближчим часом виберуться з підвалин турнірної таблиці. В клубі явно взяли курс на заробіток. Більш-менш нормальних гравців (переважно – власних вихованців), на яких є попит, з чистим сумлінням віддають навіть за мінімальні суми компенсації, а на вільні місця запрошують тих, кого вдасться заманити в статусі вільного агенту. Клубних менеджерів зрозуміти можна: хоч якось грошей треба заробляти. Але як же результати? Що робити з вірою і надією тих людей, які переживають за «Карпати»?

Звичайно, вміння продавати гравців – це хороша чеснота. Але продавати «Карпати» зможуть лише в статусі команди елітного дивізіону. А якщо за результатами доведеться опуститися до Першої ліги? Львів'янам спочатку вибратися б з ігрової кризи. А для цього потрібні хороші, віддані футболісти…

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше