«Динамо» перемагає у товариській грі «Санкт-Паулі»

Динамо Київ 21 Січня, 20:57 905
«Динамо» перемагає у товариській грі  «Санкт-Паулі» | 19-27
Команда Сергія Реброва зуміла впевнено обіграти німецький клуб у першому матчі 2017 року.

Команди дуже спокійно розпочали матч. Колективи один до одного приглядались і пробували створювати моменти, але до 20-ї хвилини чогось серйозного так і не вийшло жодним створити. Окрім навісів із флангу та удару по воротах Рудька нічого цікавого так і на полі і не відбулося.

Гострота почалась вже після двадцятої хвилини. Тоді хорошого удару завдав Андрій Ярмоленко, потім Домагой Віда після навісу із кутового, але не влучив по воротах.

Зі сторони киян проявлялось багато обрізок у центрі півзахисту, а також захисній лінії. Часто підключався та робив гострі передачі Віторіну Антунеш. Після пасу португальця не забив Ярмоленко.

На початку другої половини першого тайму команди дещо заспокоїлись із небезпечними моментами, але одна одну весь час тримали в тонусі.

Вже ближче до завершення першої половини матчу динамівці створили прекрасний момент, щоб відкрити рахунок у товариській зустрічі. Артем Громов опинився на ударні позиції, мав час аби підготувати удар, але влучив у стійку і втратив момент.

Другий тайм почався набагато жвавіше, як перша частина гри. Київському «Динамо» вдалося за короткий відрізок часу забити два голи.

Спочатку Артем Громов підтягнув м'яч, віддав на Морозюка, Микола на Бєсєдіна, а Артем вже точним ударом головою відкрив рахунок у грі.

Другий гол забив Гармаш ударом злету після передачі Богдана Михайличенка.

Третій гол у складі динамівців забив Микола Морозюк. «Дев'ятий номер» київського «Динамо» неймовірним пострілом відправив м'яч у сітку воріт «Санкт-Паулі».

І крапку у грі вже наприкінці матчу поставив Джеремі Дудзяк. У підсумку 3:1 на користь «Динамо».

Товариський матч, «Динамо» - «Санкт-Паулі» 3:1.

Голи: Бєсєдін 56', Гармаш 58', Морозюк 71', Дудзяк 87'.

«Динамо» (перший тайм): Рудько, Антунеш, Віда, Бурда, Тимчик, Рибалка, Сидорчук, Шепелєв, Громов, Ярмоленко, Яремчук.

«Динамо»: (другий тайм): Коваль, Михайличенко, Хачеріді, Очігава, Морозюк, Корзун, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Циганков, Бесєдін