«Шапекоенсе» провів перший матч після авіакатастрофи

Світовий футбол 22 Січня, 11:08 741
«Шапекоенсе» провів перший матч після авіакатастрофи | 19-27
Бразильський клуб «Шапекоенсе» провів перший матч у новому складі після авіакатастрофи, яка забрала життя майже всієї команди.

Суперником «Шапекоенсе» став діючий чемпіон Бразилії «Палмейрас», а зустріч, що відбулася на домашньому стадіоні «зелених», завершилася внічию - 2:2.

На 71-й хвилині гру було перервано, аби вшанувати пам’ять 71-го загиблого на борту літака (серед яких - 19 футболістів «Шапекоенсе» і 24 члени клубу).

Перед початком зустрічі на полі з'явилися футболісти Жаксон, Алан Рушель і Нету, які вижили в авіакатастрофі. Голкіпер Жаксон, котрий втратив частину ноги, підняв над головою кубок Судамерикана, що вручили «Шапекоенсе» за пропозицією іншого фіналіста турніру - «Атлетіко Насьональ».