«Динамо» - «Тяньцзинь Теда»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 22 Січня, 15:39 729
«Динамо» - «Тяньцзинь Теда»: стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
Пропонуємо стартові склади, текстову та онлайн-трансляції другого спарингу київського «Динамо» на зборах у Марбельї.

Як і вчора у матчі з «Санкт-Паулі», динамівці проведуть два тайми різними складами:

1-й тайм: Коваль - Морозюк, Очігава, Хачеріді, Михайличенко – Корзун - Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Циганков - Бєсєдін (Яремчук).

2-й тайм: Бущан – Тимчик, Бурда, Віда, Антунеш – Рибалка – Сидорчук, Шепелєв, Громов, Ярмоленко – Яремчук (Гладкий).

«Тяньцзинь Теда»:

Основий склад: Yang Qibeng, Zhao Honglue, Pan Ximing, Hwang Seokho, Hu Rentian, Mikel, Li Yuanli, Wang Qiuming, Bai Yuefeng, Cao Yang (К), Gudelj.

Запасні: Du Jia, Yang Zexiang, Liao Bochao, Guo Yi, Hui Jiakang, Zhou Liao, Mao Biao, Zhao Yingjie, Guo Hao, Nie Tao, Teng Shangkun, Mai Tijiang, Zhouqiming, Li Zhibin, Zhou Tong, Gao Jiarun.

Читати також:

Як «Динамо» готується до матчу з «Тяньцзинь Теда»

«Динамо» - «Тяньцзинь Теда»: останні новини перед грою

Онлайн-трансляцію матчу ви зможете переглянути за даним посиланням. Початок - о 17:00 за Києвом.

Текстова трансляція розпочнеться у цій новини разом зі стартовим свистком.

1. Матч розпочався!

2. Кияни відразу взяли гру під контроль, а суперники сіли глибоко у захист.

3. Циганкова збили на половині поля Тянцьзиня, Буяльський швидко розіграв м'яч.

4. Гонсалес віддав на Гармаша, який не зрозумів задумку парагвайця і не зміг зупинити м'яч.

5. Дерліс знову в центрі уваги, зробив навісну передачу до штрафного суперника, але Бєсєдін опинився не в тому місці, тому китайський голкіпер спокійно заволодів м'ячем.

6. Зірковий Обі Мікел збив нашу зірку Віталія Буяльського біля штрафного Тяньцзиня. Буде гострий стандарт.

7. Відбились китайці, але м'яч залишився у киян, які продовжують атаку другим темпом.

8. Домінують динамівці, Тяньцзинь навіть не переходить свою половину поля. Морозюк зараз з гострого кута пробивав, але голкіпер кулаками виносить м'яч подалі від воріт.

9. Намагались азіати вибігти до атаки після втрати Буяльського, але Корзун встиг перекусити цей випад суперника.

10. Морозюк намагався знайти партнера у штрафному, але його навісна передача не знайшла голову когось із киян.

11. Гонсалес фолить в атаці. Китайці швидко розіграли м'яч, а наші хлопці активно побігли в пресинг.

12. Тяньцзинь взагалі без атак проводить цей матч, дуже класно діє Динамо у відборі.

13. Циганков недвало подав до штрафного, але м'яч залишився у нас.

14. Кутовий заробили китайці.

15. Відбувася удар по воротах Коваля, але зависоко м'яч полетів, Максим виконає удар від воріт.

16. Відвели гру від своїх воріт футболісти Тяньцзиня, більше зараз вони володіють м'ячем.

17. Через себе пробив форвард китайців, добре, що повз ворота.

18. Бєсєдін пробив з меж штрафного, але голкіпер на місці.

20. Перспектвна атака у нас вийшла, Гонсалес віддав на Буяльського, який майже сам на сам вийшов з голкіпером, але невдало обробив м'яч і темп атаки вже було втрачено.

21. Очігава у підкаті прекрасно зіграв, завадивши гравцю суперника увірватись до штрафного Коваля.

22. Кияни заробили стандарт з правого флангу.

23. Віктор Циганков не зміг як слід навісити, вже переший захисник головою вибив м'яч за межі штрафного майданчика.

25. А у нас заміна. Бєсєдін йде з поля, а виходить Яремчук.

26. Очігава намагався загострити гру, але його довга передача була невдалою.

27. ГООООЛ. Денис ГАРМАШ! Буяльський віддав класний пас на Гонсалеса, який опинився сам у штрафному майданчику, а парагваєць помітив підключення Гармаша, який після класної передачу Дерліса, з трьох метрів переграв голкіпера. 1-0

29. Продовжують наші тиснути, китайці так само сидять у глухому захисті.

30. Показали нам зараз Артема Кравця і Дениса Бойка, які приїхали на гру, щоб підтримати свою рідну команду.

31. Кияни тримають м'яч на своїй половині поля, Хачеріді та Очігава декілька разів зіграли один з одним.

32. Яремчук забігав до штрафного, Буяльський віддав на Романа, але наш форвард трішки не встиг до м'яча.

34. Знову наші центральні захисники тримають м'яч, залучивши до перепасовки ще й Коваля.

35. Насправді, хочеться більш сміливої гри, суперник дозволяє робити практично все, але Динамо моментів створило дуже мало.

36. Фолить Циганков в атаці.

37. На відбій грають китайці, не можуть як слід вийти до атаки і тому грають без ризику.

39. Офсайд у Гонсалеса.

40. Гудель заробив штрафний, перший гострий стандарт для китайців.

41. Тепер кутовий виконають наші суперники.

42. Циганков пробив непогано, але голкіпер спокійно парирує цей удар.

43. Кібенг зараз знову рятує свою команду! Яремчук отримав передачу у своєму штрафному, робив простріл на Буяльського, але голкіпер прочитав цю передачу.

45. Одну хвилину додав арбітр.

ВСЕ! Перерва. Денис Гармаш забив єдиний гол у першому таймі. 1-0 кияни попереду.

46. Другий тайм розпочався.

47. У Динамо у перерві відбулось 11 замін. Навіть Яремчук пішов відпочивати, який війшов на поле у першому таймі. Вийшли наступні гравці: Бущан – Тимчик, Бурда, Віда, Антунеш – Рибалка – Сидорчук, Шепелєв, Громов, Ярмоленко і Гладкий.

48. Кияни знову почали активно тайм, а наші суперники в глухому захисті.

49. Бурда фолить в центрі поля.

50. Ярмоленко кутовий заробив.

51. Віда фолить в атаці проти голкіпера.

52. Небезпечний штрафний кияни заробили, до воріт метрів 30. Ярмоленко буде пробивати.

53. Андрій пробив прямо у стінку, але м'яч у нас залишився, атака другим темпом відбувається.

54. ГООООЛ. Ярмоленко забиває! Сам Андрій почав атак, віддав на фланг, там був Тимчик, який помітив, що Ярмоленко встиг добігти на дальню стійку і класно віддав нашого вінгера, який у порожні ворота з метра забив гол!! 2-0!

56. Тяньзинь намагається високо пресингувати, але виходить це погано, кияни спокійно вийшли з-під пресингу.

57. Неманья Гудель заробив на собі фол в центрі поля. Китайці швидко розіграли м'яч.

58. На своїй половині поля динамівці тримають м'яч, дуже спокійна гра зараз пішла.

59. Нуууу, а це вже піжонство. Ярмоленко і Сидорчук мали нагоди для удару у штрафному суперника, але почали видумувати щось зайве і віддали на Антунеша, який пробив з-за меж штрафного, але дуже невдало.

60. Гладкий заробив стандарт, до воріт метрів 40. Швидко кияни розіграли м'яч.

62. Тяньцзинь зараз взяв м'яч від контроль, кияни вже не так активно пресингують, як у першому таймі.

63. Сидорчук заробив штрафний у центрі поля.

64. Рибалка віддав не дуже вдалу передачу, це вже не вперше для Сергія, який у простій ситуація не може знайти ногу свого партнера.

66. Ух, класний момент! Ярмоленко накрутив захисника, прострілив до штрафного, а після відскоку Шеплєв пробивав з лінії штрафного, захисник вибив м'яч на кутовий.

67. Відбились китайці, але наші продовжують атакувати.

68. Рибалку збили на половині поля Динамо.

69. Офсайд у Шепелєва.

70. Знову Сергія Рибалку збили у центральній зоні. Швидко Сергій почав атаку.

71. Громов активно вступив у відбір і змусив захисника помилитись.

72. Віда грубо порушив правила проти Янг Чао.

74. Гра остаточно заспокоїлась, команди по-черзі атакують, але ці атаки не несуть небезпеки.

75. Кутовий Тимчик заробив.

76. Невдало розіграли наші хлопці кутовий, Ярмоленко шукав Гладкого, але подача невдала вийшла у Андрія.

77. Гладкого руками і ногами завалили у штрафному, але рефері не дав пенальті. Саша дуже засмутився, класно корпусом зіграв і видно було, що пенальті було.

78. Хотілося б, щоб сьогодн кияни дограли до кінця без провалів і загрли на нуль.

79. Динамівці тримають м'яч на своїй половині поля, спокійно катають його наші захисники.

81. Янг Чао потрапив до офсайду.

82. Намагаються гравці Тянцьзиня забити, але всі атаки закінчуються помилками.

84. Громов намашався пройти двох гравців, але його техніка не здивувала китайців, які перехопили м'яч.

85. Гудель вимагав пенальті, який скоріше за все був, але арбітр вирішив залишити без уваги цей епізод.

86. Гострий стандарт біля воріт китайського клубу. Буде навісна передача.

87. Рибалка пробив у ближній кут після скидки Ярмоленка, але голкіпер перевів м'яч на кутовий.

88. ГООООООООЛ. Андрій Ярмоленко як рукою поклав м'яч на голову Громову, який з пари метрів пробив у майже порожні ворота. 3-0!

89. Ледь не привезли гол наші хлопці, але все обійшлося.

ВСЕ! Рефері нічого не додав майже, закінчує матч. Динамо перемагає 3:0. Голи на рахунку Гармаша, Ярмоленка і Громова, а у ролі асистентів виступили Гонсалес, Тимчик і той таки Ярмоленко. Всіх з перемогою, а текстовую трансляцію для вас провів я, Биховець Олександр.