«Динамо» без проблем переграє «Тяньцзинь Теда»

Динамо Київ 22 Січня, 19:12 616
«Динамо» без проблем переграє «Тяньцзинь Теда» | 19-27
Кияни з легкістю розібралися з китайською командою «Тяньцзинь Теда» в своєму другому товариському матчі першого цьогорічного іспанського збору.

На старті поєдинку та весь перший тайм пройшов за домінування на полі української команди. Особливо активними були Дерліс Гонсале, Віталій Буяльський, Денис Гармаш та Віктор Циганков.

Китайська команда майже не створювала небезпечних моментів біля воріт «біло-синіх». Варто відзначити й хорошу гру в захисті Очігави та Корзуна.

Справжня небезпека у виконанні номінальних гостей виникла на 18-ій хвилині, коли форвард китайців пробив через себе, але повз ворота.

Після цього Віталій Буяльський мав шанс забити гол, але не переграв голкіпера, вийшовши «на побачення».

На 27-ій хвилині рахунок в матчі відкрив Денис Гармаш після асисту Дерліса Гонсалеса, якому відпасував Віталій Буяльський. 1:0

Після забитого м’яча контроль над грою перейшов до киян, а китайська команда сіла в «глуху» оборону, моментами граючи «на відбій», щоб не напоротися на контратаку.

Під завісу першого тайму голкіпер «Тяньцзинь Теда» врятував свою команду, прочитавши передачу Яремчука на Буяльського.

Другий тайм також стартував за повної переваги українців – оновлений склад продовжив справу своїх товаришів. Андрій Ярмоленко спочатку заробив кутовий, потім пробивав штрафний і, в решті решт, забив, обігравшись з Тимчиком на 54-ій хвилині: 2:0.

Після другого пропущеного гола «Тяньцзинь Теда» намагалися ввімкнути високий пресинг, але в них це виходило дуже погано. В свою чергу, кияни спокійно контролювали м’яч і навіть встигли змарнувати хороший шанс для третього голу: Ярмоленко з Сидорчуком перемудрували, віддали на Антунеша і той дуже невдало пробив по воротах.

«Динамо» й надалі контролювало хід гри і на останніх хвилинах логічну крапку в матчі поставив Громов із навісу Ярмоленка – 3:0.

«Динамо» Київ — «Тяньцзинь Теда»: 3:0

Голи: Гармаш – 27, Ярмоленко - 54, Громов - 87.

«Динамо» Київ:

1-й тайм: Коваль - Морозюк, Очігава, Хачеріді, Михайличенко – Корзун - Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Циганков - Бєсєдін (Яремчук).

2-й тайм: Бущан – Тимчик, Бурда, Віда, Антунеш – Рибалка – Сидорчук, Шепелєв, Громов, Ярмоленко – Яремчук (Гладкий).

«Тяньцзинь Теда»:

Основий склад: Yang Qibeng, Zhao Honglue, Pan Ximing, Hwang Seokho, Hu Rentian, Mikel, Li Yuanli, Wang Qiuming, Bai Yuefeng, Cao Yang (К), Gudelj

Запасні: Du Jia, Yang Zexiang, Liao Bochao, Guo Yi, Hui Jiakang, Zhou Liao, Mao Biao, Zhao Yingjie, Guo Hao, Nie Tao, Teng Shangkun, Mai Tijiang, Zhouqiming, Li Zhibin, Zhou Tong, Gao Jiarun