«Динамо» — «Сувон Самсунг Блувінгз»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 29 Січня, 16:35 882
«Динамо» — «Сувон Самсунг Блувінгз»: стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
До вашої уваги стартові склади та ія четвертого товариського матчу київського «Динамо» на першому цьогорічному іспанському зборі проти «Сувон Самсунг Блувінгз».

«Динамо»: Коваль, Лук'янчук, Тимчик, Осман, Сидорчук, Оріховський, Рибалка, Корзун, Громов, Ярмоленко, Гладкий.

Запасні: Бущан, Хачеріді, Віда, Бурда, Антунеш, Очігава, Морозюк, Шепелєв, Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Федорчук, Циганков, Бєсєдін, Мораєс Жуніор, Яремчук

Онлайн трансляція доступна за даним посиланням.

1. Матч розпочався!

2. Громов опинився сам перед голкіпером, але пробити не зміг, а потім і взагалі порушив правила.

3. Корейський клуб тримає м'яч на своїй половині поля, наші в пресинг не поспішають.

4. Джонатан проривався по флангу, але наші захисники встигли вибити м'яч в аут.

5. Більше наші суперники зараз володіють м'ячем, але без загострення діють.

6. Ярмоленко непогано протягнув м'яч по лівому флангу, але передачу віддав не дуже зручну, корейці ледь не втекли до контратаки.

7. Гладкий прострілив на дальню стійку, але там нікого не було.

8. Сувон заробив кутовий.

9. Відбились кияни, але азіати продовжуть атакувати.

10. Ярмоленко фолить в центрі поля, корейці швидко розіграли м'яч.

11. Рибалка фолить у дуже небезпечній зоні, Сувон виконає гострий штрафний. До воріт метрів двадцять, прямо по центру воріт.

12. Дуже непростий удар відбувався по воротах киян, поісля удару зі штрафного м'яч рикошетом від стінки змінив напрямок, але Коваль встиг зміститися у другий кут і забрати м'яч до рук.

13. Через себе пробив форвард Сувона, Коваль знову на місці.

15. Провели кияни пару атак, але без небезпечних моментів.

16. Тимчик в захисті спокійно зіграв, перехопивши передачу до штрафного.

17. В офсайді опинився нападник Сувона.

18. Громов пробив по воротах, прямо до рук голкіпера м'яч прилетів.

19. Сидорчука збили на половині поля Сувона, кияни виконають навісну передачу до штрафного.

20. Спокійно голкіпер забрав м'яч після подачі і швидко вкинув захиснику.

21. Гладкий в офсайді опинився.

23. Ярмоленко в атаці втратив м'яч, корейці втікали до швидкої атаки, яку перервав лінійний арбітр, зафіксувавши офсайд.

24. Осман засильно віддав на Громова, який не встиг на цю передачу від нашого захисника.

25. Динамо почало більш активно пресингувати, корейцям складніше виходити до атаки зараз.

26. Сантос з меж штрафного пробив, добре, що повз ворота.

28. Знову Сантос у центрі подій, цього разу рукою зіграв бразилець в атаці.

29. Всі гравці крім Коваля зараз на половині поля Сувона.

30. Рибалка пробив з-за меж штрафного, м'яч полетів вище воріт.

32. Гостро було біля воріт Динамо, Коваль розрядив обстановку, вдало вийшовши з воріт і забравши м'яч до рук.

33. Небезпечний стандарт біля наших воріт.

34. Коваль знову на виході бездоганно зіграв.

35. Кияни заробили кутовий з лівого флангу.

36. Відбулась подача, Сидорчук злету пробив вище воріт.

37. Дуже низький темп гри, моментів не буде дуже давно у матчі.

38. Громов фолить в атаці.

39. Лі Юнг Сун грубо збив Громова, який проривався по флангу.

40. Багато браку у діях обох команд, останні пару атак клубів закінчились простими помилками.

41. Лук'янчук фолить на половині поля Сувона.

42. Тимчик класно корпусом зіграв у захисті, перервавши гострий вихід форварда Сувона.

43. Рибалка отримав по нозі, треба допомога лікарів Сергію.

ВСЕ! Перший тайм закінчився. Рахунок 0:0, Динамо провело тайм без моментів, а у Сувона на початку тайму було пару перспективних моментів після штрафних. Чекаємо другий тайм.

46. Другий тайм розпочався.

47. У перерві вийшов Роман Яремчук замість Олександра Гладкого, а Григорій Бущан змінив Коваля.

48. Корейці більше володіють м'ячем на старті другого тайму.

49. Сидорчук пробив з-за меж штрафного, але повз ворота.

51. ГОЛ. Сувон відкриває рахунок у матчі.

52. Дуже швидко корейці віткають до атаки, а у киян як і у першому таймі забагато браку у передачах.

54. Ще один момент! Сантос отримав передачу у штрафному Динамо, пробив злету, добре що повз ворота.

55. Ву з меж штрафного намагався подати на свого форварда, але засильно подав.

56. Показали нам Хачеріді, який готується до виходу на поле.

58. А корейці дуже активно атакують, чергові дві атаки провели, які закінчились подачами до штрафного, наш захист відвів загрозу від воріт.

60. А ось і заміни. Осман, Корзун, Тимчик і Лук'янчук йдуть з поля, а виходять Антунеш, Віда, Морозюк і Хачеріді. Змінив всю лінію захисту Ребров.

62. Яромленка збили на бровці, арбітр зафіксував порушення.

63. Ярмоленко віддавав на Яремчука, але захист Сувона прочитав цю передачу.

64. Удар здалеку від гравця Сувона, м'яч полетів вище воріт.

65. Буяльський і Шепелєв виходять замість Оріховського і Рибалки.

66. Ярмоленка руками зупинили в центрі поля, арбітр міг би вже картку й показати.

67. ГООООООЛ. РОМАН ЯРЕМЧУК! Артем Громов відав класну передачу до штрафного, а там Рома Яремчук з лінії воротарського пробив повз голкіпера. 1-1!

68. Відразу заміни. Громов і Ярмоленко пішли відпочивати, а вийшла пара Циганков-Гонсалес.

70. Невелика пауза у нас. Віда грубо збив свого опонента в центрі поля, який поки що лежить на газоні.

72. Все добре з футболістом Сувона, гру поновлено.

73. Кутовий виконають корейці.

74. Невдала подача, Бущан виконає удар від воріт.

75. Кутовий кияни заробили.

76. Погано подав Циганков, м'яч полетів у бік бокової лінії поля.

78. Антунеш з вигідної позиції подавав, але захисника перекинути не зміг.

79. Гармаш отримав по ногах в центрі поля, сподіваємось все з Денисом добре.

82. Останні декілька хвилин взагалі нічого цікавого на полі не відбулось, команди грають у деж низькомі темпі.

83. Яремчука збили на межі штрафного, але арбітр порушення не зафіксував.

84. Корейці вибігли в швидку атаку, яка закінчилась ударом по воротах, добре що Віда заблокував цей постріл, могли бути проблеми у Бущана.

85. Офсайд у Яремчука.

87. Варто відзначити Яремчука, який дуже активний на полі, багато рухається і тисне на захист. Такого дуже не вистачає Гладкому, який досить пасивно грав у першому таймі.

89. Гостро було в штрафному Динамо, але корейцы не змогли як слід розіграти м'яч, а Морозюк встиг вибити в аут м'яч.

ВСЕ! Арбітр нічого не додав. Йон Сун відкрив рахунок на початку другого тайму, а Роман Яремчук забив єдиний гол Динамо у цій грі. Це перша нічия киян у цьому році. Всім дякую за увагу, до зустрічі завтра на матчі Динамо - ЦСКА Софія.