Зламали китайську стіну. «Динамо» - «Хебей Чайна Форчун» — 5:0!

Динамо Київ 11 Лютого, 18:53 1041
Зламали китайську стіну. «Динамо» - «Хебей Чайна Форчун» — 5:0! | 19-27
«Біло-сині» впевнено перемагають представника китайської Суперліги.

Розпочався матч дуже активно і вже на першій хвилині рахунок відкрив Роман Яремчук. Антунеш прострілив з флангу, а Роман в дотик замкнув передачу партнера - 1:0!

Початок поєдинку проходив повністю під диктовку киян, хоча суперник мав момент на 11-ій хвилині матчу, але Рудько забрав кулю до рук. Загалом динамівці намагалися контролювати м'яч та високо зустрічати суперника.

Гра, насичена моментами, почалася після 20 хвилини матчу, мали непогані нагоди забивати Гармаш, Яремчук та Циганков, але до взяття воріт справа не дійшла. Динамівці ж продовжували атакувати і це дало свої плоди - на 41-ій хвилині рахунок подвоїв Віталій Буяльський. Півзахисник вдало замкнув навіс Морозюка - 2:0!

Ще одну непогану атаку розвернули «біло-сині» під завісу першого тайму - Антунеш класно увірвався в штрафну, віддав Яремчуку, Роман під удар скидував Гармашу, але у підсумку атаку було загублено.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь «Динамо».

Нагадаємо, за матчем сьогодні спостерігав не лише Рауль Ріанчо, а й головний тренер національної команди Андрій Шевченко.

По перерві відбулися заміни у складі київського клубу: пішли з поля Рудько, Гонсалес та Буяльський, а на поле вийшли Бущан, Федорчук та Мораєс.

Роман Яремчук змістився на позицію Дерліса Гонсалеса, а на вістрі атаки його замінив Жуніор Мораєс.

На 50-ій хвилині матчу Мораєс забив, але арбітр зафіксував офсайд. Загалом же динамівці намагалися контролювати гру і атакувати позиційно.

«Біло-сині» своє все одно взяли - на 53-ій хвилині матчу Яремчук пробив повз голкіпера - 3:0!

Не можна не відмітити гру Романа Яремчука, який був дуже активний увесь матч та виконував великий об'єм роботи.

На 57-ій хвилині поєдинку Лу Ян спрямував м'яч у власні ворота - 4:0!

Через 5 хвилин «Динамо» відправляє ще одного м'яча у ворота «Хебей Чайна Форчун». Рибалка спочатку влучив після удару зі штрафного у стійку, а тоді на добиванні Мораєс зіграв ефектно і реалізував свій момент - 5:0!

На 63-ій хвилині Ребров випустив Артема Бєсєдіна замість Віктора Циганкова. А через хвилину повернувся у гру Віталій Буяльський, а відпочивати пішов Денис Гармаш.

Ще ряд замін на 66-ій хвилині поєдинку провів Сергій Ребров: пішли з поля Антунеш, Пантич, Віда, Морозюк, Рибалка та Яремчук, а увійшли у гру Хачеріді, Бурда, Очігава, Корзун, Шепелєв та Громов.

Динамівці прожували контролювати гру, проте вже не поспішали, адже рахунок дозволяв це.

Наставник китайців Пеллегріні намагався освіжити гру та в ході другого тайму робив заміни, але навіть свіжа кров нічого не могла протиставити «біло-синім».

«Динамо» ж до кінця матчу намагалося збільшити рахунок, але до взяття воріт справа так і не дійшла.

Матч завершився розгромною перемогою «біло-синіх» - 5:0! Вітаємо!

Товариський матч. «Динамо» - «Хебей Чайна Форчун» — 5:0

Голи: Роман Яремчук (1, 53), Віталій Буяльський (41), Ян Лу (57), Жуніор Мораєс (62)

«Динамо»: Рудько, Віда, Антунеш, Морозюк, Пантич, Гармаш, Буяльський, Рибалка, Гонсалес, Циганков, Яремчук.

«Хебей Чайна Форчун»: Ксяо Фен Ген, Чен Ян, Джу-Ю Кім, Ян-Ян Джин, Хайфен Дін, Ян Лу, Сенвен Луо, Мбіа Стефан, Ліфен Жан, Ксюшен Дон, Тян Юань Ксю.