Непроста перемога. «Динамо» — «Бейджин Гоань»: 1:0

Динамо Київ 14 Лютого, 19:13 960
Непроста перемога. «Динамо» — «Бейджин Гоань»: 1:0 | 19-27
Київські динамівці перемогли у непростому товариському матчі з китайським «Бейджин Гоань» — 1:0.

Матч розпочався спокійно. Кияни більше контролювали м'яч та активніше атакували. На сьомій хвилині Бєсєдін мав хороший момент, аби відкрити рахунок, але йому не вдалося переграти голкіпера. Удар вийшов невдалим.

Гості відповіли через десять хвилин дальнім ударом Ренато Аугусто, якому трішки забракло точності. Далі чудову нагоду мали кияни: Денис Гармаш побив у голкіпера із вбивчої позиції, а Ярмоленко добивав вже з оф-сайду. Проте, наступне добивання, вже після удару Дерліса Гонсалеса, від Андрія виявилося вдалим. 1:0

«Динамо» й надалі продовжило активно пресингувати суперника і китайці були змушені зупиняти атаки «біло-синіх» за допомогою фолів. Китайці вибудували хорошу оборону і динамівцям було непросто підібратися до їхніх воріт, щоб влучно пробити.

В другому таймі Віктор Циганков змінив Андрія Ярмоленка, а Георгій Бущан Артура Рудька.

Гра на початку другої половини гри проходила переважно в центрі поля. На 57-ій хвилині Віктор Циганков пробив з-за меж карного майданчика, але голкіпер парирував цей удар. Через десятихвилинку у схожій ситуації виручав киян і Бущан, який відбив хороший удар Аугусто,котрий летів під поперечину.

До завершення зустрічі динамівці володіли ініціативою, лише на останніх хвилинах поєдинку м'яч більше контролювала китайська команда.

В результаті, поєдинок завершився непростою мінімальною перемогою «Динамо» — 1:0.

ТМ. «Динамо» — «Бейджин Гоань»: 1:0

Голи: Ярмоленко - 23

Стартовий склад «Динамо»: Рудько, Морозюк, Пантич, Віда, Антунеш, Шепелєв, Гармаш, Буяльський, Ярмоленко, Гонсалес, Бєсєдін.

Стартовий склад «Бейджин Гоань»: Янг Жи, Ю Янг, Лі Лей, Ральф, Жанг Ксяобін, Жанг Чимінг, Тайян Джинг, Жу Чаокінг, Джин Пенгксянг, Аугусту Ренато, Джіанг Тао.